بازی ویدئویی

فروش سری مورتال کامبت به بیش از ۸۰ میلیون نسخه رسید

بر اساس گزارش اخیر شرکت وارنر برادرز، مجموع فروش سری مورتال کامبت به تازگی از مرز ۸۰ میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، مورتال کامبت یکی از پرطرفدارترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که مدتی پیش شاهد جشن سی سالگی آن بودیم. در همین حین، چند روز پیش بود که استودیو ندررلم با همکاری شرکت وارنر برادرز از بازی جدید این مجموعه رونمایی کرد. این اثر در واقع ریبوت سری به شمار می‌رود که در آن جهان بازی از نو و این بار توسط خدای آتش یعنی لیو کنگ ساخته شده است.

حال با استناد بر گزارش اخیر بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر برادرز، ظاهرا سری مورتال کامبت در طول عمر سی ساله خود از نظر تجاری حسابی موفق بوده و تا به امروز بالغ بر ۸۰ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است. گفتنی است که این گزارش شامل فروش بازی در تمام پلتفرم‌ها می‌شود.

در پی تداوم فروش عالی مورتال کامبت، این فرنچایز در حال حاضر پرفروش‌ترین مجموعه مبارزه‌ای تاریخ برشمرده می‌شود که بعد از آن، سری Super Smash Bros با فروش ۷۲ میلیون نسخه‌ای در رده دوم حضور دارد.

بهتر است بدانید که بازی جدید Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

البته، در صورت پیش خرید یکی از نسخه‌های پریمیوم یا کالکتور، می‌توانید پنج روز زودتر از زمان مقرر، ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) به تجربه بازی بپردازید. به علاوه، نسخه بتای این بازی نیز برای عرضه در ماه آگوست (مرداد یا شهریور ماه) برنامه‌ریزی شده که در دسترس پیش خریداران بازی قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا