بازی ویدئویی

بسته الحاقی Cyberpunk 2077 ماه آینده عرضه می‌شود

به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077 توسط یکی از اینسایدرها لو رفته است.

اواخر پاییز سال پیش بود که شرکت سی دی پراجکت از بسته الحاقی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به نام فانتوم لیبرتی پرده برداشت. این بسته جدا از ارائه یک منطقه تازه و شخصیت‌های جدید از جمله ادریس آلبا، شما را به ایالات متحده آمریکای جدید (NUSA) برده که در آن سیاست و اقتصاد جهان بازی به کلی تغییر پیدا کرده است.

این دی‌ال‌سی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد و شرکت ناشر در زمان معرفی صرفا از عرضه آن در سال ۲۰۲۳ میلادی خبر داده است. در همین راستا، به تازگی گزارش جدیدی از سوی یکی از اینسایدرها منتشر شده که گویا این محتوای جدید قرار است در ماه ژوئن (خرداد یا تیر ماه پیش‌رو) در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

در پی انتشار این گزارش، مارسین موموت، مدیر انجمن سی‌دی پراجکت، اعلام کرد که بازی ساییرپانک ۲۰۷۷ در مراسم سامر گیم فست حضور دارد، اما شایعه منتشر شده را تایید یا تکذیب نمی‌کند. او در این زمینه می‌گوید:

همان‌طور که پیش‌تر نیز اعلام کرده بودیم، ما در جریان رویداد سامر گیم فست اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی فانتوم لیبرتی ارائه خواهیم کرد. در رابطه با تاریخ عرضه، ما در خصوص شایعه‌ها اظهار نظر نمی‌کنیم.

به نظر می‌‎رسد سی دی پراجکت روند بازاریابی و تبلیغات بسته الحاقی Cyberpunk 2077 را به‌زودی آغاز می‌کند. از این رو، چندان دور از انتظار نیست که این بسته در ماه ژوئن در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. گفتنی است که این DLC صرفا برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

گفتنی است که سامر گیم فست قرار است در قالب یک مراسم زنده در روز پنج‌شنبه، ۸ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (۱۸ خرداد ماه) در سالن تئاتر یوتیوب در پارک هالیوود در شهر اینگلوود کالیفرنیا برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا