بازی ویدئویی

بازی Destiny 3 در راه است؟

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی بانجی روند ساخت بازی Destiny 3 را به‌زودی آغاز می‌کند.

حدود دو دهه پیش بود که بانجی با ساخت سری هیلو به شهرت رسید و بعدها راه خود را از مایکروسافت و اکتیویژن جدا کرد تا با توسعه سری دستینی به طور مستقل به فعالیت خود ادامه دهد. در حال حاضر حدود شش سال از عرضه بازی Destiny 2 می‌گذرد و بانجی در طول این مدت به‌جای تمرکز روی ساخت دنباله مجموعه، محتوای جدید و متنوع را به طور مستمر به بازی سرویس محور اضافه کرده است.

با این حال، به نظر می‌رسد چرخه عمر دستینی ۲ رو به اتمام بوده و بانجی خود را برای ساخت قسمت سوم مجموعه آماده می‌کند. ماجرا از این قرار است که استودیوی بانجی به تازگی یک نظرسنجی را به گروهی از هوادارها و بازیکنان دائمی دستینی ارسال کرده که در آن سوال‌هایی در خصوص بازی بعدی Destiny پرسیده است.

برای مثال، در یکی از این سوال‌ها پرسیده شده که افراد چقدر به تجربه بازی دستینی ۳ تمایل دارند. به علاوه، بانجی از هوادارها خواسته تا انتظارهایشان از بازی بعدی مجموعه را با آن‌ها به اشتراک بگذارند. متاسفانه جزئیات بیشتری از این عنوان در دست نیست و چه بسا ممکن است در آینده میزبان یک اسپین آف از این مجموعه باشیم.

به طور کلی، استودیوی بانجی پیش‌تر گفته بود که فارغ از توسعه دستینی، پروژه‌های جدید دیگری نیز در دست ساخت قرار دارد که احتمالا یکی از آن‌ها مربوط به Marathon است. این عنوان یک اثر در سبک تیراندازی است که روی جمع‌آوری منابع و مبازه برای حفظ بقا تمرکز دارد. همچنین، شایعه شده این استودیو در سکوت خبری مشغول ساخت یک بازی رقابتی جدید در دنیای دستینی است.

گفتنی است که استودیوی بانجی کماکان به پشتیانی از بازی Destiny 2 ادامه می‌دهد و بسته الحاقی جدید این عنوان به نام The Final Shape در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه خواهد شد. فارغ از این‌ها، بانجی در پی پیوستن به خانواده پلی استیشن، احتمالا روی ساخت بازی‌های سرویس محور دیگر نیز فعالیت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا