بازی ویدئویی

احتمالا مدت پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 1 بیشتر از MK11 باشد

اد بون یکی از مدیران استودیو ندررلم، اعلام کرده که احتمالا مدت پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 1 طولانی‌ترین مدت پشتیبانی در فرنچایز خواهد بود. اد بون (Ed Boon) در یکی از توییت‌های قدیمی خود به این موضوع اشاره کرده که طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده است. بون در پاسخ به سوالی در مورد طول مدت پشتیبانی پس از عرضه Mortal Kombat 11، پاسخ داد که این بازی طولانی ترین پشتیبانی را در تاریخ استودیو NetherRealm و سری مورتال کمبت دارد، اما احتمالا Mortal Kombat 1 مدت بیشتری هم پشتیبانی شود. 

در تریلر انتشار بازی Mortal Kombat 1، نشان داده شد که این بازی یک بازسازی مجدد داستانی است که داستان‌های دیگر را هم در خود دارد. بعد از اینکه لئو کانگ (Liu Kang) در Mortal Kombat 11 به مقام خدایی رسید، تصمیم گرفت که خط زمانی را به دلخواه خودش تغییر دهد و در قسمت جدید این فرنچایز اتفاقات طبق میل لئو کانگ بازنویسی می‌شوند. 

ماه‌ها قبل از فاش شدن هر‌گونه اطلاعات دقیق در مورد Mortal Kombat 1، اد بون در توییتر به سوالات طرفداران در مورد بازی‌های گذشته و آینده NetherRealm پاسخ داد. بون در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌هایش برای پشتیبانی پس از عرضه Mortal Kombat 11، اظهار داشت که این بازی طولانی‌ترین مدت پشتیبانی را در تاریخ ندررلم دارد، اما بازی بعدی احتمالا طولانی‌تر هم می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا