بازی ویدئویی

Assassin’s Creed در بازی پابجی حضور پیدا می‌کند

کرافتون (Krafton) یکی از سازندگان بازی پابجی به تازگی اعلام کرده که قرار است با شرکت توسعه دهنده‌ی بازی یوبی سافت (Ubisoft) مشارکت کند و طرفداران به زودی شاهد حضور Assassin’s Creed در بازی پابجی خواهند بود.

اخیراً اخبار و شایعات زیادی پیرامون فرنچایز اساسینز کرید یوبی‌سافت منتشر شده است. از جمله شبیه سازی احتمالی محیط جدیدی بر اساس امپراتوری آزتک (aztec empire)، واقع شدن بخشی از بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Infinity در کشور ژاپن و مواردی دیگر. Assassin’s Creed Infinity یک بازی از نوع Hub-World است که به زودی به مجموعه بازی‌های اساسینز کرید اضافه خواهد شد. اما قبل از آن به طرفداران قول بازی‌ای دیگر از این فرنچایز با گیم پلی کمتر به نام Assassin’s Creed Rift داده شده بود و طرفداران همچنان در انتظار دیدن بسیم (Basim)، شخصیت اصلی این قسمت، در ماجراجویی‌های جدیدش در بغداد هستند. حالا به نظر می‌رسد که این عنوان نیز چند ماه به تعویق افتاده است و طرفداران کمی دیرتر، بعد از تعطیلات سال نو و در سال آینده شاهد انتشار آن خواهند بود. با این همه در رویداد آینده اساسینز کرید که در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر ماه) برگزار می‌شود اطلاعات بیشتری کسب خواهد شد.

اما به تازگی استودیو سازنده این فرنچایز به طرفداران خود خبر خوشی داده است و هم بازیکنان خود هم بازیکنان پابجی را خوشحال کرده است. قبلا شاهد حضور دو شخصیت بسیار محبوب Ezio و Eivor از این مجموعه در بازی فورتنایت بوده‌ایم، حالا به نظر می‌رسد که این شخصیت‌های محبوب راه خودشان را به بازی‌های PUBG: Battlegrounds و New State Mobile هم پیدا کرده باشند.

رویداد کراس اوور PUBG: Battlegrounds x Assassin’s Creed بین ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد ماه) تا ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور ماه) به مدت تقریبا یک ماه برگزار می شود. در این مدت بازیکنان پابجی می‌توانند مهمات جانبی با تم اساسینزکرید را دریافت کنند و کرافتون در این خصوص اطلاع داده که این مهمات، یا بهتر است گفته شود جوایز تزئینی، شامل موارد زیر خواهند بود.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا