بازی ویدئویی

کراس اور Fall Guys و Cuphead‌ با محتوای جدید آغاز شد

رایگان شدن بازی فال گایز، درهای جدید بسیاری را روی آن گشود و از جمله بهترین آن‌ها می‌توان به همکاری‌های دوست داشتنی و بی نقص آن‌ها با دیگر بازی‌ها اشاره داشت. ما از نو شاهد کراس اور Fall Guys و Cuphead‌ با محتوای جدید هستیم!

زمان چندانی از تبدیل بازی فال گایز به عنوانی رایگان نگذشته و در حالی که این مسیر، به شدت برای تیم توسعه دهنده یعنی مدیاتونیک (Mediatonic) سخت بود، توانست طرفداران بی شماری را جذب کند و به موفقیتی بی سابقه دست پیدا کند. در کنار تبدیل این بازی به عنوانی رایگان، ما شاهد انتشار Fall Guys در ایکس باکس و نیتندو سوییچ بودیم. علاوه بر این اتفاقات بزرگ، تغییرات عمده‌ای در روند بازی پیش آمد که بسیاری را راضی و بسیاری را ناراحت کرد. اینگونه به نظر می‌رسد که ما باید تا مدت‌های طولانی شاهد محبوبیت فال گایز باشیم و به عقیده ما یکی از دلایل محبوبیت این بازی، همکاری با دیگر فرنچایزهای بزرگ طی ماه‌های اخیر است که اسکین‌های دوست داشتنی لوبیایی بسیاری را وارد این بازی کرد!

ما طی ماه‌های اخیر شاهد همکاری فال گایز با بسیاری از بازی‌های کوچک و بزرگ بوده‌ایم که نتایج بسیار خوبی در بر داشته‌اند. یکی از همکاری‌های اخیر و دوست داشتنی این بازی با فرنچایز سونیک بود که طی آن کاربران می‌توانستند شخصیت بازی خود را به سونیک، دوستان و دشمنان او تبدیل کنند. ما شاهد سونیک (Sonic)، ناکلز (Knuckles) و حتی دکتر اگمن (Dr. Eggman) در این همکاری بودیم. یکی دیگر از همکاری‌های فال گایز که بسیار پر طرفدار بود، همکاری Fall Guys و Cuphead بوده که حال شاهد همکاری دوباره این دو بازی هستیم.

کراس اور Fall Guys و Cuphead‌

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا