بازی ویدئویی

تماشا کنید: کنترل اسپایدر گوئن با جدید‌ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man

یکی از طرفداران مود بازی Marvel’s Spider-Man را ساخته است و پیتر پارکر را با یک مدل سفارشی و با وضوح بالا از اسپایدر گوئن در پورت رایانه شخصی بازی مرد عنکبوتی مارول عوض کرده است.
بسیاری از مودرها از فرصت ارائه شدن بازی مرد عنکبوتی مارول بر روی رایانه‌های شخصی استفاده کرده‌اند تا به جای مرد عنکبوتی پیتر پارکر شخصیت‌های مورد علاقه خودشان و یا حتی برخی اشیا (مانند یک سنگ قبر!) را جایگزین کنند. از آنجایی که ساخت مودهای این بازی بر روی پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 قبلاً دشوار و غیرقابل دسترس بود، انتشار پورت رایانه شخصی دنیای جدیدی از امکانات را باز کرده است. و با توجه به محبوبیت فزاینده اسپایدر گوئن از زمان انتشار انیمیشن Into the Spider-Verse، جای تعجبی نیست که این شخصیت هدف یکی از مودرها قرار گرفته باشد.
نسخه ریمستر بازی مرد عنکبوتی مارول از زمان انتشار خود در ۱۲ آگوست (۲۱ مرداد ماه) بر روی رایانه‌های شخصی زمینه را برای ساخت مودهای مختلف گسترش داده و به طور مثبت محبوبیت این مودها افزایش پیدا کرده‌اند. صدها مود جدید تنها در هفته گذشته اضافه شده‌اند و به نظر می‌رسد تعداد آنها روز به روز در حال افزایش باشد. اکثر مودهای اولیه جایگزین مدل‌های ساده هستند و لباس‌های جدیدی به مرد عنکبوتی می‌دهند. اما در این بین چندین مورد جالب دیگر که حتما باید آن‌ها را بازی کرد نیز اضافه شده‌اند.
اسپایدر گوئن، یکی از نسخه‌های اسپایدرمن در مولتی ورس، اخیراً به کتابخانه مودهای جدید بازی اضافه شده است. این مود که توسط کاربری با نام DrYongers ساخته شده است، روز شنبه در نکسوس مودز (NexusMods) آپلود شد و تاکنون نزدیک به هزاران بار دانلود شده است. این مود، مدل مرد عنکبوتی را با مدلی مبتنی بر شخصیت اسپایدر گوئن جایگزین می‌کند که سازنده آن را از طراحی همین شخصیت در انیمیشن Into the Spider-Verse الهام گرفته است. برای استفاده از مود گوئن بازیکنان همچنین باید ابزار Modified SMPC Tool را دانلود کنند، که امکان اصلاح ساده کاراکترها را در بازی فراهم می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا