بازی ویدئویی

۸ بازی از سری یاکوزا به پلی استیشن پلاس اضافه می‌شوند

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی رسما اعلام کرد که تا پایان سال ۲۰۲۲ میلادی، ۸ بازی از سری پرطرفدار یاکوزا در سرویس پلی استیشن پلاس عرضه می‎شوند.

کمتر از دو ماه از راه‌اندازی سرویس اشتراکی جدید سونی تحت عنوان پلی استیشن پلاس در سراسر جهان می‌گذرد؛ سرویسی که مشابه ایکس باکس گیم پس، کاتالوگ گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. همان‌طور که انتظار می‌رود، شرکت سونی در هر ماه میلادی عناوین گوناگونی را به سرویس‌های اکسترا و پریمیوم اضافه می‌کند که به تازگی جزئیاتی از برنامه‌های ژاپنی‌ها در دسترس قرار گرفت.

در همین راستا، ساعاتی پیش شرکت سونی در پیامی رسما اعلام کرد که تا پایان سال جاری میلادی، ۸ بازی از سری محبوب یاکوزا به سرویس پلی استیشن پلاس راه می‌یابد. البته، این هشت بازی به سطوح مختلف سرویس مزبور اضافه خواهند شد. در اولین اقدام، ژاپنی‌ها بازی Yakuza: Like A Dragon را به عنوان یکی از عناوین رایگان ماه آگوست برای سطح اسنشال پلی استیشن پلاس در نظر گرفته‌اند که این عنوان از روز روز سه‌شنبه، ۲ آگوست (۱۱ مرداد ماه) به صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد.

در کنار عرضه بازی مزبور، گفته شده که در جریان ماه آگوست سه اثر Yakuza 0 و Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 به سطح پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم اضافه خواهند شد. در ادامه، سونی مدعی است که سه بازی دیگر از این مجموعه به نام‌های Yakuza 3 Remastered و Yakuza 4 Remastered و Yakuza 5 Remastered تا پایان سال جاری میلادی به طور انحصاری به سطح پریمیوم پلی استیشن پلاس راه می‌یابند.

دقت داشته باشید که علی‌رغم سرویس اشتراکی مایکروسافت یعنی ایکس باکس گیم پس، پلی استیشن پلاس دارای سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم است که ریمستر و ریمیک عناوین مختلف صرفا در سطح پریمیوم در دسترس قرار می‌گیرند. از این رو، انتشار ریمستر نسخه سوم تا پنجم سری یاکوزا در این سطح کاملا منطقی است. در آخر، سونی بازی Yakuza 6: The Song of Life را برای هر دو سطح اکسترا و پریمیوم عرضه خواهد کرد.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است اشاره کنم که سونی مدتی پیش از فهرست بازی های رایگان ماه آگوست پلی استیشن پلاس پرده برداشت که بر اساس آن، سه بازی Yakuza: Like A Dragon و Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 و Little Nightmares از سه‌شنبه هفته جاری تا روز ۵ سپتامبر‌ (۱۴ شهریور) به طور رایگان در دسترس مشترکین هر سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم قرار خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا