بازی ویدئویی

یک چهارم بازیکنان God of War Ragnarok داستان بازی را به پایان رسانده‌اند

بخش تروفی‌های God of War Ragnarok نشان می‌دهد که حدود یک چهارم بازیکنان داستان بازی را به اتمام رسانده‌اند.

جدیدترین بازی از سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک در هفته‌های گذشته روانه بازار شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این عنوان تحسین منتقدها را برانگیخت و چه بسا در حال حاضر از نظر نمره متاکریتیک به عنوان بهترین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن 5 شناخته می‌شود. از طرفی، بازی حسابی مورد استقبال بازیکنان نیز قرار گرفته و هواداران حسابی مشغول تجربه آن هستند.

در همین راستا، بر اساس آمار و ارقام منتشر شده از بخش تروفی‌های خدای جنگ رگناروک، به نظر می‌رسد که تا به امروز چیزی در حدود ۲۴.۸ درصد یا همان یک چهارم بازیکنان توانسته‌اند بخش اصلی داستانی بازی را به پایان برسانند. این در حالی است که تنها دو هفته از عرضه بازی می‌گذرد.

دقت داشته باشید که طبق آمار و ارقام قبلی از تروفی‌ها، همواره تمامی خریداران بخش داستانی یک بازی را به اتمام نمی‌رسانند و معمولا تعداد کمی از آن‌ها تروفی پایان بازی را دریافت می‌کنند. بدین ترتیب، نرخ تکمیل داستان اصلی ۲۴.۸ درصد برای بازی جدید خدای جنگ که چیزی در حدود دو هفته از انتشار آن گذشته، نشان از محبوبیت بازی در میان گیمرهای پلی استیشن دارد.

البته، با توجه اینکه زمان زیادی نیز به آغاز فصل تعطیلات باقی نمانده، انتظار می‌رود که این نرخ به مرور بیشتر خواهد شد؛ چرا که در این روزها بازیکنان زمان بیشتری را برای تجربه بازی‌ها در اختیار دارند. از طرفی، جالب است بدانید که صرفا ۳.۹ درصد از بازیکنان توانسته‌اند تروفی پلاتینیوم بازی را دریافت کنند. گفتنی است که برای دریافت این تروفی، باید سایر تروفی‌ها را کسب کرده باشید و به عبارت دیگر، بازی را به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام برسانید.

لازم به ذکر است که اتمام بخش داستانی و ماموریت‌های اصلی گاد آو وار رگناروک چیزی در حدود ۲۵ ساعت به طول می‌انجامد. در صورتی که به سراغ تجربه ماموریت‌های فرعی بروید، برای اتمام کامل آن‌ها باید نزدیک به ۳۵ الی ۴۰ ساعت از وقت خود را صرف بازی کنید. آن دسته از بازیکنانی که قصد دارند تمام تروفی‌های بازی را دریافت کرده و بازی را به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام برسانند، در حدود ۶۰ تا ۷۰ ساعت مشغول تجربه بازی خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا