بازی ویدئویی

یک انحصاری جدید برای ایکس باکس توسط سازنده‌ی بازی Halo Infinite در حال ساخت است

ایکس باکس به همراه Certain Affinity که در ساخت Halo Infinite دست دارد، مشغول ساخت یک بازی انحصاری شبیه Monster Hunter است. این بازی با اسم رمز Project Suerte ساخته می‌شود.

این خبر ابتدا توسط جف گراب منتشر شد و Windows Central هم آن را تائید کرد. این بازی جدید از سال 2020 میلادی در دست ساخت قرار گرفته و احتمالا در سال 2023 یا 2024 منتشر خواهد شد. بنا بر ادعای جف گراب، مایکروسافت به سازندگان گفته که به دلیل قیمت بالای کپکام برای اضافه کردن سری Monster Hunter به گیم پس، میخواهد آنان این بازی را بسیار شبیه به این سری بسازند. هنوز جزئیات بیشتری از این بازی منتشر نشده است.

استودیوی Certain Affinity برای کار و کمک روی سری‌هایی همچون Halo و Call Of Duty شناخته‌شده است و به خصوص روی بخش چندنفره‌ی بازی‌ها کار می‌کند. از آن‌جایی که سری Monster Hunter تمرکز زیادی روی باس‌فایت‌های Co-op دارد، این تصمیم در واقع تصمیم درستی به حساب می‌آید.

همچنین ناگفته نماند که این استودیو در حال حاضر روی ماد‌های چندنفره‌ی بازی Halo Infinite کار می‌کند

سال گذشته Certain Affinity اعلام کرد که مشغول کار روی یک بازی بلندپروازانه‌ی جدید است.

این استودیو، بیانه‌ای به این شکل اعلام کرد:

امروز مفتخریم که اعلام کنیم ما در حال حاضر مشغول کار روی یک آی‌پی جدید هستیم. ما به شدت برای ایده‌برداری از یک بازی که همیشه عاشقش بودیم، هیجان‌زده‌ایم و به هیچ وجه نمی‌توانیم این هیجان را با کلمات بیان کنیم!

همه‌ی این‌ها را که کنار بگذاریم، ما می‌دانیم که ایکس باکس چندین عنوان انحصاری معرفی‌نشده در دست ساخت دارد و همچنین می‌دانیم که سازنده‌ی بازی We Happy Few مشغول ساخت یک بازی ادونچر با تم گوتیک است و همچنین یک بازی نقش‌آفرینی از Obsidian و یک بازی فانتزی از سازنده‌ی هیتمن یعنی Io Interactive در دست ساخت هستند.

نظر شما در مورد این بازی شبیه به سری Monster Hunter چیست؟ فکر می‌کنید استودیویی که پشت بخش چندنفره‌ی بازی Halo Infinite است، می‌تواند به خوبی از پس این کار برآید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا