بازی ویدئویی

یکی از استریمر‌ها سری Assassin’s Creed را بدون ضربه خوردن به پایان رساند

یکی از استریمر‌های سری Assassin’s Creed کل این مجموعه را در سخت‌ترین درجه ممکن، آن‌هم بدون دریافت کوچک‌ترین آسیبی به پایان رساند.

هایته بهادری (Hayete Bahadori) که یکی از استریمر‌های سرسخت سری Assassin’s Creed محسوب می‌شود، توانسته تمام آثار این مجموعه به‌شدت پرطرفدار را در بالاترین درجه سختی و بدون ضربه خوردن به پایان برساند. بله، او توانسته از اولین نسخه سری Assassin’s Creed تا Assassin’s Creed Valhalla که آخرین عنوان این مجموعه باشد را بدین شکل به‌اتمام برساند. او در تاریخ ۱۱ آپریل (۲۲ فروردین) دومین قسمت از ماجراجویی‌های خود در بازی Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرد. ویدیویی که به آخرین تکه پازلی چشمگیر و خارق‌العاده بدل شد.

بهادری ماجراجویی خود را از همان دوران اوج فراگیری کرونا و قرنطینه‌های خانگی شروع کرد. بازی Star Wars: Jedi Fallen Order اولین اثری بود که این استریمر بدون دریافت هیچ آسیبی به پایان رساند. پس از آن او خواستار چالشی به‌مراتب بزرگ‌تر بود. وی در ادامه صحبت‌های خود با رسانه کوتاکو گفته بود که از آثار مخفی‌کاری نیز لذت می‌برد و سری Assassin’s Creed نیز می‌توانست گزینه بسیار خوبی برای او باشد. زیرا خود نیز در گذشته یکی از طرفداران این مجموعه دوست‌داشتنی بوده است.

بهادری معتقد بود که از لحظه آغازین بازی، تا نمایان شدن تیتراژ پایانی حتی یک درصد هم نباید از نوار سلامتی او کاسته شود. از اثر خاطره‌انگیر Brotherhood تا Syndicate، تمام مراحل بازی صد درصد تکمیل شدند. به این معنی که هیچ‌کدام از کار‌ها و آیتم‌های فرعی نتوانستند از زیر دست این استریمر قصر در بروند. آن هم بدون بازگشت به ذخیره قبلی یا شروع مجدد بازی. با در نظر گرفتن اضافه شدن انتخاب درجه سختی به سری Assassin’s Creed از نسخه Origins به بعد، او تمام این مجموعه را در بالاترین درجه سختی ممکن به‌اتمام رساند. همچنین باید اشاره کنیم که او در این مسیر از برخی گلیچ‌هایی که در این آثار وجود داشتند نیز استفاده می‌کرد.

نظر شما درباره کار بزرگی که این استریمر انجام داده است چیست ؟ آیا شما نیز از طرفداران سرسخت سری Assassin’s Creed هستید ؟ نظرات خودتان را با سرگرمی درمیان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا