بازی ویدئویی

یوبیسافت ۱۵ سالگی فرنچایز Assassin’s Creed را با بازی رایگان جشن گرفت!

در وبسایت رسمی یوبیسافت (Ubisoft)، به نظر می‌رسد که شرکت سازنده فرنچایز Assassin’s Creed قصد دارد تا ۱۵ ساله شدن آن را جشن بگیرد! موردی که با یک رویداد رسمی برای برنده شدن اکشن فیگور ایوور (Eivor) از بازی Assassin’s Creed Valhalla انجام شده و Roadmap برنامه‌های بعدی مسابقه سری بازی اساسینز کرید را نشان می‌دهد.

از سال ۲۰۰۷ بود که ما اولین بار نام یک بازی به نام Assassin’s Creed را شنیدیم و با تجربه آن احساس فوق‌العاده متفاوتی را از داستان مهیج و گیم پلی بی‌نظیری که داشت به دست آوردیم! در واقع آن زمان بود که بسیاری از طرفداران سعی می‌کردند تا سبک پارکور داخل این بازی و بالا رفتن از دیوار را یاد بگیرند تا شبیه به کاراکترهای آن شوند. همچنین گذاشتن یک کلاه هودی روی سر که از قضا رنگش هم سفید بود، باعث میشد تا حس کنیم که ما هم یک اساسین هستیم و به فرقه برادران آن تعلق داریم!

به هر حال بازی Assassin’s Creed توانست سنگ بنای سری فوق‌العاده موفقی را بگذارد که امروزه هنوز هم جدیدترین عناوین آن (حتی با وجود تغییر نسبی سبک) توسط طرفداران استقبال می‌شود و از داستان‌های تاریخی و هیجان‌انگیز آن لذت می‌بریم. با این وجود پس از گذشت ۱۵ سال از عرضه اولین عنوان از این سری، شرکت یوبیسافت تصمیم گرفته است برای آن یک جشن برگذار کرده و طی آن بازی Assassin’s Creed Origin را از همین امروز رایگان هدیه دهد!

مراسم جشن ۱۵ سالگی فرنچایز Assassin’s Creed

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا