بازی ویدئویی

یوبیسافت در مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ شرکت می‌کند

ساعاتی پیش شرکت فرانسوی یوبیسافت در پیامی رسما اعلام کرد که در مراسم بزرگ گیمزکام ۲۰۲۲ حضور دارد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، گیمزکام یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که هر ساله با همکاری شماری از شرکت‌های بزرگ و کوچک بازی‌سازی در کشور آلمان برگزار می‌شود. طبق روال همیشه، در این مراسم کمپانی‌ها از جدیدترین دستاوردها و بازی‌ها رونمایی پرده برمی‌دارند و در کنار آن‌ها، اطلاعات و تریلرهای جدیدی از آثار مورد انتظار به اشتراک گذاشته می‌شود.

حال که مدتی پیش شاهد برگزاری رویداد بزرگ سامر گیم فست بودیم و پرونده این مراسم نیز به کلی بسته شد، اکنون همه نگاه‌ها و توجه‌ها به سوی نمایشگاه گیمزکام معطوف شده و بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر برگزاری این رویداد هستند. نکته مهم این است که در طول دو سال اخیر گیمزکام به خاطر فراگیری ویروس کرونا به صورت دیجیتال و آنلاین برگزار شد که حال به خاطر شرایط فعلی، این مراسم به طور حضوری میزبان عاشقان صنعت بازی‌های ویدیویی خواهد بود.

در همین راستا، ساعاتی پیش یوبیسافت در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که در مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ شرکت و در جریان این نمایشگاه از بازی‌های جدید خود رونمایی می‌کند. در حال حاضر جزئیاتی در رابطه با برنامه‌های این شرکت فرانسوی در مراسم پیش‌رو در دست نیست، اما طبق گزارش‌های پیشین، احتمالا بازی جدید مجموعه اساسین کرید یکی از عناوین حاضر در رویداد است که نخستین تیزر آن منتشر خواهد شد.

یوبی‌سافت در این زمینه می‌گوید:

منتظر خبرهای بیشتری در این رویداد باشید.

تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌های ویدیویی، در گذشته اعلام کرده بود که یوبیسافت چیزی در حدود ۲۰ اطلاعیه جدید برای انتشار دارد که این عناوین شامل بازی جدید Assassin’s Creed Rift و The Crew 3 می‌شود. از طرفی، دنباله Immortals Fenyx Rising به همراه بازی جدید Prince of Persia احتمالا در آینده نزدیک به بازار عرضه خواهند شد. علاوه بر این‌ها، بازی Skull and Bones از جمله آثاری است که ساخت آن توسط یوبیسافت به طور رسمی تایید شده، اما چند وقتی است که جزئیاتی از آن به اشتراک گذاشته نشده است. بدین ترتیب، ممکن است که این عنوان در رویداد گیمزکام امسال حضور داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا