بازی ویدئویی

یوبیسافت از تیم سازنده بازی چندنفره Assassin’s Creed می‌گوید

تهیه‌کننده اجرایی سری اساسین کرید در گفت‌وگویی رسما اعلام کرد که بازی چندنفره Assassin’s Creed توسط خالقان For Honor و Rainbow Six Siege توسعه می‌یابد.

شرکت یوبیسافت مدتی قبل با برگزاری یک رویداد دیجیتالی از بازی‌های جدید سری اساسین کرید پرده برداشت؛ عناوینی که در ژانر، مقیاس و داستان‌های مختلف در آینده به دست بازیکنان می‌رسند. در حالی که این بازی‌ها روی بخش داستانی و کمپین تمرکز دارند، اما یوبیسافت به لطف هاب اینفینیتی، در حال حاضر روی ساخت یک بازی چندنفره مستقل از این فرنچایز مشغول به کار است.

این عنوان با نام رمزی Assassin’s Creed Invictus شناخته می‌شود. مارک الکسیس کوته، تهیه‌کننده اجرایی سری اساسین کرید، مدعی است که این بازی با تمام حالت‌های چندنفره آثار پیشین متفاوت بوده و تجربه کاملا جدیدی را برای بازیکنان رقم می‌زند. به گفته او، اثر مزبور بسیار عامه‌پسند بوده و مهم‌تر از همه، به طور رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

از طرفی، به نظر می‌رسد که این کمپانی از تمام تجربه‌های قبلی خود در ساخت بازی‌های مولتی پلیر آنلاین استفاده می‌کند و شماری از سازندگان بازی‌های موفق Rainbow Six Siege و For Honor نیز در توسعه بازی چندنفره اساسین کرید نقش دارند. اقای مارک الکسیس کوته در این خصوص توضیح می‌دهد:

دلیل اینکه روی ساخت یک بازی چندنفره آنلاین کار می‌کنیم، این است که به نظر من، سری اساسین کرید می‌تواند به روند رو به رشد خود ادامه دهد و گسترش یابد. ما تنها بخش کوچکی از راه‌هایی که می‌توان با Animus در پیش گرفت، امتحان کردیم. ما در گذشته نیز تجربه‌های چندنفره زیادی داشتیم، اما هیچ کدام یک از آن‌ها آن‌طور که باید در دسترس نبودند. حال مسئله این است که چطور باید این بازی در دسترس‌تر باشد و به طور گسترده به بازار عرضه شود. بر این اساس، ما از دانش و تجربه‌هایی که در ساخت بازی‌های چندنفره از جمله For Honor و Rainbow Six Siege به دست آوردیم، استفاده می‌کنیم تا از مجموعه اساسین کرید، تجربه‌های چندنفره‌ آنلاین سرگرم‌کننده را برای بازیکنان خود رقم بزنیم.

گفتنی است که یوبیسافت تا به امروز جزئیاتی از بازی Invictus ارائه نکرده است. با این حال، شواهد امر گویای این موضوع است که بازی هنوز در مرحله ساخت ابتدایی خود قرار دارد و نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه آن بود. همچنین، ناگفته نماند که این عنوان در چارچوب اینفینیتی در آینده به دست بازیکنان می‌رسد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا