بازی ویدئویی

گیم پلی بازی God of War Ragnarok و جنگ کریتوس با ثور!

اخیرا تعدادی ویدیو از گیم پلی بازی God of War Ragnarok لو رفته که داستان آن را هم تا حدودی برای طرفداران لو می‌دهد. به همین دلیل سازندگان برای تماشای این دسته از ویدیوها، هشداری را منتشر کرده‌اند.

چیزی تا انتشار بازی God of War Ragnarok نمانده؛ دنباله‌ای بر ماجراجویی تازه کریتوس (Kratos) که آن را از سال ۲۰۱۸ شروع کرده بودیم. کریتوس پس از سال‌ها کشتن خدایان یونان و به دنبال انتقام بودن، به جهان اساطیری نورس (Norse) رسید و سعی داشت تا با همسر تازه خود، زندگی بی‌دردسری را آغاز کند. در واقع خدای جنگ قصد نداشت تا زندگی خود را فدای گذشته‌اش کند و به همین دلیل، صاحب فرزندی به نام آترئوس (Atreus) شد. این در حالی بود که مادر او فوت کرد و کریتوس و پسرش را برای یک ماجراجویی تازه، آماده می‌‌کرد.

در واقع خدایان نورس از آمدن یک غریبه به جهان خود را نمی‌پذیرفتند و به همین ترتیب نیز بالدر (Baldur) به سراغ کریتوس رفت و در مسیر ماجراجویی پدر و پسر، جانش را از دست داد. بالدر پسر اودین بود و کشتن او قطعا عواقبی را به همراه دارد، به علاوه اینکه زمستان معروف نورس در حال نزدیک شدن است و رویداد آخرالزمانی رگناروک در آن اتفاق خواهد افتاد!

بدین ترتیب کریتوس و آترئوس پس از ماجرایی که در بازی سال ۲۰۱۸ شاهد آن بودیم، حال در دردسری بزرگ‌تر افتاده‌اند که از جمله اتفاقات آن می‌توان به رویارویی کریتوس و ثور (Thor) اشاره کرد؛ چیزی که البته تا زمان عرضه بازی نیازی به صبر کردن برای دیدن آن ندارید و می‌توانید همین الآن هم آن را در میان ویدیوهای لو رفته از گیم پلی بازی God of War Ragnarok تماشا کنید!

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا