بازی ویدئویی

گلن اسکافیلد از اطلاعات و عکس های جدید بازی The Callisto Protocol رونمایی کرد

یکی از مورد انتظارترین عناوین سبک ترسناک سال‌های اخیر، بازی The Callisto Protocol بوده که گلن اسکافیلد (Glen Schofield) کارگردان سری بازی Dead Space، وظیفه کارگردانی این بازی را بر عهده داشته و حال اطلاعات و عکس های جدید بازی The Callisto Protocol را منتشر کرده است.

بازی مورد انتظار The Callisto Protocol مدت طولانی است که در دست توسعه بوده و در زمان انتشار این مطلب، تیم توسعه دهنده قصد انتشار آن طی سال ۲۰۲۲ را دارد. اسکافیلد به تازگی اطلاعاتی را منتشر کرده که ما را بیش از پیش با سیستم مبارزات بازی آشنا کرده که می‌توان هاله‌هایی از سری بازی Dead Space را در آن‌ها مشاهده کرد.

گلن اسکافیلد، طی مصاحبه اخیر خود با وبسایت Game Informer و در کنار آن انتشار عکس‌های جدید بازی The Callisto Protocol، کلیت داستان بازی را نیز برای ما شرح داد. این بازی در حدود ۳۰۰ سال در آینده رخ داده و ما را در با جیکوب لی (Jacob Lee) شخصیت اصلی این بازی همراه می‌کند که مجبور است وارد زندانی در قمر سیاره مشتری، یعنی کلیستو شود که انواع هیولاهای وحشتناک آن را تحت سلطه خود در آورده‌اند.

سیستم مبارزات بازی The Callisto Protocol

جیکوب لی در حقیقت خلبان هواپیماهای باری بوده و از هیچ مهارت ویژه مبارزاتی بهره نمی‌برد. او طی ماجراجویی ترسناک خود سلاح‌های جدید جمع آوری کرده و با استفاده از آن‌ها به نبرد می‌رود. البته طی دموی منتشر شده، او تنها یک باتون، پیستول، شاتگان و وسیله‌ای به نام GRP همراه خود داشته که با استفاده از آن اجسام و همچنین دشمنان را جابجا می‌کند. این بازی به نحوی طراحی شده که تقریبا تمام سلاح‌های شما کارآمد بوده و برای بهترین نتیجه، باید از تمام سلاح‌های خود به طور یکسان استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا