بازی ویدئویی

کشف ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077

ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077 بار دیگر به ما ثابت کرد که دنیای ساخته شده توسط سی دی پراجکت رد فراتر از باگ‌ها و اشتباهات بوده و حال که این بازی پیشرفت‌های فنی بزرگی داشته، می‌توان به تماشای دنیای زیبای آن پرداخت و از جزئیات آن لذت برد.

بازی Cyberpunk 2077 مملو از اشارات به بازی‌ها و به طور کلی رسانه‌های مختلف است و برخی کاربران به تازگی پیتزایی بر بام گاراژی در بازی یافته‌اند که اشاره‌ای کاملا مستقیم به سریال بریکینگ بد (Breaking Bad) دارد. بازی Cyberpunk 2077 دنیای حال ما را با دنیایی در دوران آینده گره زده که در عین آشنا بودن، حس غربت را به ما القا می‌کند. یکی از ویژگی‌های این بازی، ایستراگ‌ها و اشارات آن به دیگر رسانه‌ها بوده و از جمله آن‌ها می‌توان اشاره به سریال بریکینگ بد و آفیس (The Office) را نام برد.

استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در حالی که شروعی مفتضحانه با بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ داشت، توانست طی ماه‌های اخیر بسیاری کاربران جدید و قدیمی را جذب کرده و از نو به اوج بازگردد. اولین بسته الحاقی این بازی در کنار انتشار انیمه Cyberpunk: Edgerunners هر دو دنیای سایبرپانک را نه تنها گسترده کردند، بلکه کاربران جدیدی را به این جامعه افزودند. ایستراگ بریکینگ بد در Cyberpunk 2077 بدون شک آخرین ایستراگ نبوده و باید منتظر ایستراگ‌های بیشتر در نایت سیتی باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا