بازی ویدئویی

کریتوس در بازی خدای جنگ رگناروک چند سال دارد؟

با توجه به وقایع تاریخی، به نظر می‌رسد که کریتوس در بازی خدای جنگ رگناروک بیش از هزار سال سن دارد.

چیزی در حدود سه ماه از انتشار جدیدترین بازی مجموعه خدای جنگ به نام رگناروک می‌گذرد؛ اثری که آخرین حماسه و ماجراجویی کریتوس و پسرش، آترئوس، در اساطیر نورس را روایت می‌کند. این بازی به لطف داستان‌سرایی و ارائه گیم‌پلی مهیج خود تحسین منتقدها را برانگیخت و فارغ از دریافت جوایز متعدد در مراسم‌ها، رکورد سریع‌ترین فروش در میان بازی‌های انحصاری و فرست پارتی پلی استیشن را به خود اختصاص داده است.

کریتوس از روزهایی که به عنوان یک سرباز اسپارتایی به دستور آرس عمل کرده بود تا پدری مغرور و دوست داشتنی باشد تا اکنون که در بازی خدای جنگ رگناروک با خدایان نورس می‌جنگد، راه دراز و پرفراز و نشیبی را طی است. داستان پشت پرده کریتوس بسیار غم‌انگیز است؛ چرا که این سرباز اسپارتی در طول زندگی طولانی‌ خود ضربه‌های روحی، عاطفی و جسمی زیادی را پشت سر گذاشته است.

بر این اساس، اگر طرفدار پروپاقرص کریتوس باشید، شاید برایتان جای سوال باشد که سن این قهرمان نمادین در آخرین بازی یعنی رگناروک چقدر است؟ در پاسخ به این سوال، ابتدا بهتر است بدانید که تا به امروز اطلاعات دقیق و رسمی از سوی تیم سازنده یعنی سانتا مونیکا ارائه نشده، اما شماری از هواداران با استناد بر وقایع تاریخی و اشاره‌های غیرمستقیم سازندگان، سن تقریبی کریتوس را حدس زده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا