بازی ویدئویی

کارکتر جدید MultiVersus به زودی وارد میدان می‌شود!

ظاهرا فصل اول بازی MultiVersus صرفا به اضافه کردن ریک و مورتی محدود نمی‌شود و یک کارکتر جدید دیگر نیز وارد بازی خواهد شد.

فصل اول بازی MultiVersus امروز منتشر می‌شود. این آپدیت شامل اولین بتل پس کامل بازی می‌شود و کارکتر مورتی و سپس ریک را به در این فصل به بازی اضافه می‌کند. البته اضافه شدن کارکتر‌ها در این فصل به این ۲ کارکتر محدود نخواهد شد و باید منتظر اضافه شدن موارد بیشتری به این بازی جذاب باشیم.

آقای Tony Huynh کارگردان بازی MultiVersus اطلاعاتی را در توییتر با بازیکنان در میان گذاشته است. او گفته که صفحه لودینگ جدیدی همراه با فصل جدید در دسترس قرار خواهد گرفت. در صفحه لودینگ فعلی مواردی مثل سپر واندر وومن، گوش‌های باگزبانی، دست و ساندویچ شگی و دست جیک را می‌توانیم مشاهده کنیم که اشاره مستقیمی به کارکتر‌های ابتدایی بازی MultiVersus دارد. او گفته که صفحه لودینگ جدید اشاره‌هایی به کارکتر‌های معرفی‌نشده بازی دارد و استودیوی Player First Games روند ابتدایی خودش را در این صفحه ادامه خواهد داد.

او همچنین تایید کرده که کارکتر‌های اضافه در فصل اول محدود به کارکتر‌های ریک و مورتی نخواهد شد و کارکترهای جدید بیشتری در این فصل مهمان MultiVersus خواهند شد. احتمال می‌رود که کارکتر‌های اضافه این فصل به همراه ریک و مورتی، ۴ کارکتر باشند.

البته که او اسمی از هیچ کارکتری نبرده ولی او روز گذشته یک توییت در توییتر گذاشت و نوشت که «چه کسی تیر و کمان را دوست دارد؟» و این موضوع ممکن است اشاره‌ای به کارکتر لگولاس در سری Lord Of The Rings داشته باشد! اضافه شدن این کارکتر می‌تواند حسابی در این بازی غوغا کند و زمینه‌ساز اضافه شدن کارکتر‌های بیشتری از این سری فیلم بسیار محبوب باشد.

امروز آپدیت فصل اول بازی MultiVersus در دسترس قرار می‌گیرد و روز چهارشنبه نیز یک پچ دیگر برای این بازی منتشر خواهد شد. همچنین کارکتر مورتی در روز ۲۳ آگوست (مصادف با روز ۱ شهریور) در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد و باید منتظر باشیم و ببینیم که چه موارد دیگری در این فصل به این بازی اضافه می‌شوند.

بازی MultiVersus در حال حاضر به صورت بتا برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس/ اس و رایانه‌های شخصی به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد کارکتر جدید MultiVersus چیست؟ فکر می‌کنید که لگولاس وارد این بازی می‌شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا