بازی ویدئویی

کاربران خواستار دائمی شدن مد Caldera Clash در وارزون شدند

مد جدید و زمان محدود Caldera Clash در بازی وارزون رضایت بسیاری از کاربران را به جا آورده و به حدی رسیده که کاربران خواستار دائمی شدن آن هستند. در سوی دیگر استودیو ریون کار انتقاد و پیشنهاد کاربران از بازی را آسان کرده است.

در حالی که نقشه کالدرا در اولین روزها و ماه‌های عرضه مورد توجه کاربران Call of Duty Warzone قرار نگرفت و بسیاری آن را یک پسرفت نسبت به نقشه وردانسک می‌دانستند، حالا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و کاربران به وسیله تلاش‌های اخیر و عرضه مدهای پر هیجان توسط استودیو Raven به این نقشه علاقمند شده و درخواست کرده‌اند که مد جدید وارزون به طور دائمی در دسترس کاربران قرار گیرد.

در کنار انتشار مد جدید و تغییرات بسیار عمده نسبت به حالت بتل رویال بازی وارزون، تغییراتی دیگر در این بازی صورت گرفته که برخی را خوشحال و برخی را ناراحت کرده است. کاربران به تازگی متوجه شده‌اند که صفحات ضد گلوله بازی (Armor Plate) در وارزون بدون هیچگونه اطلاع قبلی ضعیف‌تر از پیش شده‌اند که واکنش‌های بسیاری در بر داشته است.

در سوی دیگر، جدیدترین مد منتشر شده در بازی وارزون که Caldera Clash نام دارد، به حدی میان کاربران محبوب شده که بسیاری خواستار دائمی شدن این مد شده‌اند. این مد زمان محدود کاربران را به دو تیم ۵۰ نفره با حالت Team Deathmatch تقسیم کرده و تیمی که امتیاز بیشتری دریافت کند، برنده مبارزه خواهد شد. همانطور که پیش‌تر گفته شد، متاسفانه این مد یک مد زمان محدود بوده و پس از مدتی از دسترس خارج می‌شود و همین موضوع منجر به درخواست کاربران برای دائمی شدن آن در بازی Call of Duty Warzone شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا