بازی ویدئویی

چیزی تا انتشار رسمی نسخه موبایلی بازی Apex Legends نمانده است!

نسخه موبایلی بازی Apex Legends مدتی است که برای برخی مناطق خاص در دسترس کاربران قرار گرفته، اما این عنوان رسما برای تمامی بازیکنان تا ماه آینده عرضه خواهد شد.

بازی‌های موبایلی از همان زمان ساخت گوشی‌های ساده نوکیا و سونی اریکسون در گوشی‌ها وجود داشتند. اما نکته قابل توجه اینجاست که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، صنعت ساخت بازی‌های موبایلی هم چند قدم بالاتر رفت تا به حدی برسد که حتی سازندگان قصد دارند تا کالاف دیوتی وارزون را برای آن پورت کنند!

با این حال تقریبا از زمان عرضه بازی‌هایی مانند PUBG و همچنین Call of Duty: Mobile بود که دیگر دید سازندگان بزرگ نسبت به پلتفرم‌های زیرشاخه لینوکس و iOS عوض شد، و در نهایت هستیم که برخی از بازی‌های موبایلی از سطح گرافیکی بالا و گیم پلی درجه ۱ بهره‌مند هستند. این در وضعیتی است که در حال حاضر، بیشتر سعی می‌شود تا بازی‌های رایگان و آنلاین به نسخه موبایلی پورت شوند و بازی Apex Legends نیز از کاندیدهای آن بوده و هست.

بازی Apex Legends Mobile که دقیقا پورت موبایلی همان عنوانی است که با کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی پلی استیشن و ایکس باکس تجربه می‌کنید، حدودا چند ماه است که توسط سازندگان معرفی شده و سال گذشته نیز ساخت آن توسط سازندگان تایید شده بود. با این وجود، مدتی می‌‌شود که بازیکنان با اتصال به سرورهای کشورهایی محدود (مانند ترکیه)، می‌توانند نسخه موبایلی Apex Legends را تجربه کنند و به رقابت با تعداد سایر پلیرها بپردازند. این در حالی است که تاریخ انتشار دقیق این بازی هنوز اعلام نشده، اما سازندگان اخیرا اعلام کرده‌اند که Apex Legends Mobile طی ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا