بازی ویدئویی

چیت Call of Duty: Modern Warfare 2 برای نسخه نهایی بازی هم آماده است!

چنان که به نظر می‌رسد، چیت Call of Duty: Modern Warfare 2 از همان نسخه بتا توسط افرادی ساخته شده و حال همان تیم آمادگی خود را برای عرضه تقلب در نسخه نهایی این بازی اعلام کرده است.

در واقع وقتی که صحبت از سری Call of Duty باشد، کاملا مشخص است که قطعا چند مورد به ذهن کاربران خواهد رسید؛ واقع‌گرایانه بودن، داستان و مولتی پلیر هیجان‌انگیز، وارزون و چیت! این یعنی هر بازیکنی که چند ماه بخش آنلاین سری Call of Duty را بازی کرده باشد قاعدتا با مسئله دریایی از چیت‌ها و تقلب‌های مختلف در آن خبردار است؛ موردی که هم در بخش‌های مولتی پلیر دیده می‌شود و هم در بتل رویال Warzone.

با این وجود منطقی است که در عنوانی که روزی رکورد تعداد بازیکن بالای ۸۰ میلیون را زده، افرادی وجود داشته باشند که تقلب کنند و سعی داشته باشند تا بدون زحمت و تلاش به هدف خود برسند؛ آن هم طوری که با خرید چیت، بتوانند با یک اسلحه افتضاح هم سریع ۳ گلوله به سر دشمن بزنند و کارش را یکسره کنند. اما نکته قابل توجه اینجاست که وقتی بحث چیترها به میان می‌آید، قاعدتا سازنده باید تلاشی را برای رفع این مشکل انجام داده و یک سیستم آنتی چیت را طراحی کند تا تعداد این افراد به حداقل یا نزدیک به ۰ برسد. این در حالی است که در عنوان Warzone چنین سیستمی چندان هم کاربردی نبود و حتی بین افراد چیتر، هر چند وقت یکبار بازیکنانی که متقلب نبودند نیز بن می‌شدند! تا اینکه سیستم آنتی چیت Ricochet پس از عرضه بازی Call of Duty: Vanguard اضافه شد و عملا همه چیز را آنطور که گفته شده بود، بهتر نکرد.

با این وجود جالب است بدانید که پس از گذشت نزدیک به یک سال از ایجاد تغییرات کلی در بازی Call of Duty: Warzone و ارائه عنوان Vanguard، حال نوبت به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رسیده و انتظار می‌رود که حداقل میزان تقلب در سرورهای آن کمتر باشد؛ در حالی که چیت Call of Duty: Modern Warfare 2 از همین نسخه بتا هم ساخته شده و حتی در سرورهای Open Beta، افرادی تقلب می‌کردند!

سازندگان چیت Call of Duty: Modern Warfare 2 برای به گند کشیدن لابی‌های این بازی حاضر هستند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا