بازی ویدئویی

چگونه در Need for Speed Unbound پول بینهایت بدست بیاوریم؟

به لطف گلیچی که کاربران اخیراً یافته‌اند، پول بینهایت در Need for Speed Unbound به هیچ یک رویای دست نیافتنی نیست.

اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی بود که الکترونیک آرتز اعلام کرد نسخه جدید نید فور اسپید را به کرایترین گیمز سپرده است؛ خبری که باعث شد بسیاری از طرفداران قدیمی به عنوان مزبور امیدوار شوند. به هر حال، کرایترین عناوین اتومبیلرانی موفقی از جمله Need for Speed: Hot Pursuit را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. ناشر آمریکایی در ادامه سکوت اختیار کرد و جزئیات قابل‌توجهی را به اشتراک نگذاشت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه نخستین اطلاعات از نید فور اسپید جدید یکی پس از دیگری در فضای مجازی درز پیدا کردند. این عنوان Need for Speed Unbound نام داشته و هم اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

Need for Speed Unbound ویژگی‌های قابل‌توجهی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها، جلوه‌های بصری است. کرایترین برای نسخه جدید، سبک هنری سل شیلد را با گرافیتی (دیوارنگاری) و جلوه‌های واقع گرایانه‌ی نسخه‌های پیشین ترکیب کرده است. محیط بازی به صورت جهان باز طراحی شده، لیکشور سیتی نام داشته و بر اساس شیکاگو است. در ضمن، سیستم ‌های Heat و شخصی سازی خودروها بازگشته‌اند. در نتیجه، کاربر می‌تواند با انجام فعالیت‌های مختلف، بدنامی خودش را میان افسران پلیس افزایش داده و به امتیاز بیشتری دست یابد.

به لطف گلیچی که کاربران اخیراً کشف کرده‌اند، پول بینهایت در Need for Speed Unbound یک رویا نیست. در صورتی که عناوین اتومبیلرانی را تجربه کرده باشید، باید بدانید از یک فرمول ثابت استفاده می‌کنند: کاربر در ابتدا یک خودروی معمولی داشته و باید به واسطه شرکت در رقابت‌های مختلف پول بدست آورده و خودرویش را ارتقا داده یا خودروی کاملاً جدیدی بخرد. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که رابطه خوبی با این فرآیند زمانبر ندارید، توصیه می‌کنیم هر چه سریعتر از گلیچی که کاربران یافته‌اند استفاده کنید؛ زیرا ممکن است تیم توسعه آن را با انتشار یک آپدیت کوچک برطرف کند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا