بازی ویدئویی

چه زمان نسخه ریمیک بازی The Last of Us عرضه خواهد شد؟

طبق جدیدترین گزارش‌ها و اطلاعات لو رفته از استودیو ناتی داگ (Naughty Dog)، ظاهرا نسخه ریمیک بازی The Last of Us و ریمستر The Last of Us 2 در دست ساخت بوده و در سال جاری میلادی معرفی و عرضه خواهند شد. با این حال، تا چه حد این اطلاعات صحت دارند؟

در سال ۲۰۱۳ بود که اولین عنوان از سری The Last of Us عرضه شد؛ یک ماجراجویی در جهانی آخرالزمانی که در آن، انسان‌ها توسط یک انگل به موجوداتی زامبی مانند تبدیل شده و به همدیگر حمله می‌کردند! با این حال در این زمین آلوده به ویروس و انگل، یک دختر بچه توانسته بود تا در مقابل آن مقاومت کند و حتی پس از آلوده شدن هم زنده بماند! این در حالی بود که تنها هدف این دختر، زنده ماندن و دادن خون برای پیدا کردن نوعی واکسن و دارو برای درمان افراد بود. اما راه او با مردی به نام جوئل میلر (Joel Miller) که از قضا دختر دوست‌داشتنی خود را از دست داده آشنا می شود و مسیر زندگی این دو شخصیت به هم می‌رسد.

طرفداران از این داستان و پایان جالب و عجیب آن به شدت استقبال کرده بودند و بازی به یکی از پرفروش‌ترین انحصاری‌های پلی استیشن تبدیل شد که بعدها نسخه ریمستر آن با جزئیات گرافیکی بیشتر، برای کاربران کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 در دسترس قرار گرفت. در سال ۲۰۲۰ هم یک دنباله با عنوان The Last of Us Part II عرضه شد که البته داستان آن خیلی تاریک‌تر بود و حتی سر و صدای طرفداران را درآورد؛ تا حدی که حتی کارگردان اثر یعنی نیل دراکمن (Neil Druckmann) را به مرگ تهدید کرده بودند!

با این وجود چند ماه پس از عرضه این بازی کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 عرضه شد و با آمدن آن، این شایعه بالا گرفت که احتمالا ریمستر The Last of Us 2 به زودی و طبق همان روال بازی اول ساخته و عرضه خواهد شد. اما نکته اینجاست که به جز این ریمستر، شایعه دیگری اخیرا در سطح اینترنت منتشر شده بود که اشاره به ریمیک بازی The Last of Us اصلی داشتند؛ موردی که حال گزارش‌های بیشتری درباره آن منتشر شده و حتی تاریخ عرضه آن نیز به نحوی برای سال جاری میلادی لو رفته است.

تاریخ عرضه نسخه ریمیک بازی The Last of Us از یک منبع شناخته شده و معتبر!

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا