بازی ویدئویی

چه زمانی نام بازی FIFA تغییر خواهد کرد و چه اتفاقاتی برای نسخه بعدی رخ خواهد داد؟

طبق گزارش برخی منابع معتبر، باید به زودی شاهد تغییر نام سری بازی FIFA باشیم. این خبر که مدت‌هاست سر خطر خبرهای دنیای بازی‌های ویدیویی است، به زودی به همراه بسیاری تغییراتی دیگر به حقیقت می‌پیوندد!

آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی فیفا یعنی FIFA 22 هنوز به پایان خط نرسیده، با این حال خبر تغییر نام این سری بازی به طور کامل، مدت‌هاست که به گوش می‌رسد. ریشه این اخبار به اکتبر سال گذشته میلادی و همچنین فوریه سال جاری میلادی برگشته که طی آن‌ها شرکت الکترونیک آرتز از لطمه زدن نام فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) به سری بازی ورزشی آن‌ها گفت.

شرکت الکترونیک آرتز با وجود تمام این اتفاقات، آخرین نسخه از سری بازی فوتبالی خود را تحت نام FIFA عرضه کرد که سبب شکل گیری چندین پرسش شد. در این میان بزرگ‌ترین پرسش ما این است که شرکت الکترونیک آرتز چه زمانی نام سری بازی خود را از FIFA به نام احتمالی EA Sports FC تغییر خواهد داد؟

طبق گزارش اخیر منبعی آگاه، نسخه بعدی این سری بازی به دلیل قرارداد بین فدراسیون جهانی فوتبال و شرکت الکرتونیک آرتز تا پایان سال ۲۰۲۲، تحت نام FIFA منتشر خواهد شد. در زمان انتشار این خبر، ما نه ماه تا پایان قرارداد بین طرفین فاصله داشته و باید شاهد عرضه نسخه بعدی سری بازی FIFA در این بازه زمانی باشیم. البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که هیچ خبر رسمی مبنی بر نام گذاری این بازی به نام FIFA به انتشار نرسیده است. طبق گفته این منبع، در صورتی که اتفاقی بزرگ رخ ندهد، ما باید شاهد وجود دو جام جهانی، شامل جام جهانی مردان و زنان در این بازی باشیم و اگر تا پایان سال جاری میلادی هیچ بازی فوتبالی جدیدی از طرف الکترونیک آرتز منتشر نشود، باید منتظر تغییر نام سری بازی FIFA به EA Sports FC در سال آینده باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا