بازی ویدئویی

چرا نقشه محبوب Estate باید در Call of Duty Modern Warfare 2 باشد؟

نقشه Estate در Call of Duty Modern Warfare 2 یادآور خاطرات تلخ و شیرین بسیاری برای ما بوده و در حالی که به شدت محبوب است، خشم و نفرت ما را بر می‌انگیزد. اما آیا این نقشه باید در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال ۲۰۲۲ وجود داشته باشد؟ به نظر ما بله؛ اما چرا؟

از زمان معرفی رسمی بازی Call of Duty Modern Warfare 2، کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف درخواست‌های بسیاری از توسعه دهندگان داشته‌اند و همانطور که انتظارش را داشتیم، بسیاری از این درخواست‌ها مربوط به نسخه‌های قدیمی سری مدرن وارفر و باز گرداندن برخی محتوای نوستالژیک به بازی جدید استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) است. کاربران عکس‌های بسیاری از سلاح‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال ۲۰۰۹ را در کنار نقشه‌ها و مدهای این بازی منتشر کرده و امیدوارند شاهد حضور دوباره آن‌ها این بار در نسخه سال ۲۰۲۲ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باشند و یکی از اولین درخواست‌های آن‌ها، باز گرداندن نقشه بی نظیر Estate است!

اگر همین حالا به بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۰۹ فکر کنید، بدون شک نقشه‌های بسیاری برای حضور در نسخه ۲۰۲۲ پیش از Estate به خاطرتان می‌آید و از جمله آن‌ها می‌توان به نقشه Terminal، Rust و Highrise اشاره داشت که تا به امروز نیز ما شاهد ویدیوها و اسکرین شات‌های کاربران در این نقشه‌های افسانه‌ای هستیم. لازم به ذکر است که وجود نقشه Highrise در بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۲۲ تایید شده و ما شاهد نقشه Rust در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ و نقشه Terminal در برخی نسخه‌های دیگر سری بازی کالاف دیوتی از جمله Call of Duty Infinite Warfare بوده‌ایم، با این وجود حضور دوباره آن‌ها در بازی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۲۲ هر کسی را شاد و سر خوش می‌کند. در حال حاضر، نقشه Estate اصلی‌ترین نامزد ریمستر شدن در نسخه سال ۲۰۲۲ بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ است. اما چه دلایلی به جز درخواست کاربران برای وجود این نقشه در بازی سال ۲۰۲۲ کالاف دیوتی وجود دارد؟

نقشه Estate نقشه‌ای عالی برای مدهای جدید بازی Call of Duty Modern Warfare 2 است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا