بازی ویدئویی

پیوستن طراح God of War Ragnarok به تیم سازنده بازی واندر وومن

میلا پالوین، طراح God of War Ragnarok در بخش تجربه کاربری به تازگی به تیم سازنده بازی واندر وومن یعنی استودیوی مونولیث پروداکشنز ملحق شده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیوی آمریکایی مونولیث پروداکشنز که ساخت بازی‌های پرطرفداری از جمله Fear و سری Middle-earth را در کارنامه خود دارد، بعد از سال‌ها سکوت و بی‌خبری، در جریان رویداد گیم اواردز سال ۲۰۲۱ میلادی با انتشار یک تیزر کوتاه از بازی جدید خود تحت عنوان واندر وومن پرده برداشت.

از زمان معرفی بازی تا به امروز، اطلاعات چندان زیادی در خصوص کلیات این عنوان ارائه نشده، اما بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که روند توسعه آن به خوبی سپری می‌شود. در همین راستا، ساعاتی پیش میلا پالوین، طراح ارشد تجربه کاربری یا همان UX بازی تحسین‌شده گاد آو وار رگناروک، در پیامی اعلام کرد که از استودیوی سانتا مونیکا سونی جدا شده و تقریبا یک هفته‌ای است که به تیم سازنده بازی زن شگفت انگیز ملحق شده است.

میلا پالوین در این زمینه توضیح می‌دهد:

تقریبا یک هفته‌ای است که من با تیم سازنده بازی واندر وومن همکاری می‌کنم. باید بگویم که به معنای واقعی کلمه تحت تاثیر میزان توجه این تیم به ویژگی‌های دسترسی‌پذیری شده‌ام. اکنون می‌توانم بگویم که حس من نسبت به صنعت بازی‌های ویدیویی در مقایسه با سال‌های گذشته کاملا متقاوت بوده و این تفاوت به طرز شگفت‌انگیزی برای من رقم خورده است.

گفتنی است که خانم میلا پالوین در زمینه طراحی ویژگی‌های دسترسی‌پذیری بازی خدای جنگ رگناروک عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته است؛ به طوری که بیش از ۶۰ ویژگی جدید در این عنوان به چشم می‌خورد. تنظیمات Accessibility یا همان دسترسی بیشتر برای بازیکنانی که از نظر شرایط ذهنی یا جسمی خاص هستند، در نظر گرفته شده تا مشابه سایر گیمرها به راحتی از تجربه بازی لذت ببرند.

در پی این خلاقیت‌ها، میلا پالوین جایزه نوآوری دسترسی‌پذیری در مراسم بزرگ گیم اواردز ۲۰۲۲ میلادی را به خود اختصاص داد و اکنون به نظر می‌رسد که تیم سازنده بازی Wonder Woman نیز به دنبال ارائه ویژگی‌های دسترسی‌پذیری است تا گیمرهای محترم و خاص نیز به راحتی به تجربه بازی بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا