بازی ویدئویی

پناهگاه‌های فصل دوم Warzone Pacific کجا هستند؟

با شروع فصل دوم Warzone Pacific به نظر می‌رسد که جزئیات تازه‌ای به نقشه بازی اضافه شده‌اند که از جمله آن می‌توان به چند پناهگاه اشاره کرد. این مکان‌ها مخصوص دریافت لوت خیلی خوب سلاحدر اول بازی و همچنین ادامه به دست آوردن اطلاعات درباره بخش داستانی، برای علاقه‌مندان خواهند بود. با این وجود، آیا می‌دانید که مکان این پناهگاه‌ها کجاست؟

در سال ۲۰۱۹ وقتی که بازی ریبوت Modern Warfare به تازگی عرضه شده بود، یکی از ویژگی‌های درجه یک آن، داشتن یک بخش داستانی بسیار جذاب بود؛ به نحوی که بدون خراب کردن خاطرات کاربران از سری قبلی Modern Warfare، یک روایت جدید و فوق‌العاده جذاب روایت شد. شخصیت‌هایی آشنا مانند کاپیتان پرایس (Captain Price) در بازی حضور داشتند، و از همه مهم‌تر اینکه کاراکترهای متفاوت معرفی شدند تا در پایان دوباره تسک فورس ۱۴۱ (Task Force 141) شکل بگیرد. این در حالی بود که داستان به همینجا ختم نمی‌شد و بازی در بخش بتل رویال Warzone ادامه پیدا کرد!

برای اولین بار طی تمامی سال‌های گذشته در سری Call of Duty، داستان بازی بعد از اتمام بخش Campaign در حالتی جدید در سبک بتل رویال ادامه پیدا کرد. اما جدای از اینکه کاربران می‌توانستند در صحنه‌های بین هر فصل داستان را دنبال کنند، در نقشه بازی جزئیات فراوانی گذاشته می‌شد تا افراد با پیدا کردن ایستراگ‌های مختلف و اشاراتی که به شخصیت‌های آینده می‌شد، داستان را دنبال کنند.

این روند که سه سال است ادامه دارد، هم‌اکنون در بازی Cal of Duty: Warzone Pacific نیز ادامه‌دار شده و مکان‌های جدیدی در فصل دوم به نقشه اضافه شده‌اند که در آن‌ها می‌توان جزئیات فراوانی را به دست آورد.

موقعیت پناهگاه‌های جدید در فصل دوم Warzone Pacific

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا