بازی ویدئویی

پس از سی جی، شاهد حضور گارفیلد در Stray هستیم!

نوبتی هم که باشد، نوبت گارفیلد است. پس از انتشار بسیاری مادهای جذاب و صد البته عجیب و غریب، این مرتبه شاهد حضور گارفیلد در Stray هستیم. باید گفت که ما انتظار داشتیم این ماد خیلی زودتر به انتشار برسد.

بازی Stray، عنوان دوست داشتنی این روزهای دنیای ویدیو گیم شما را در قالب گربه‌ای در دنیایی پسا آخرالزمانی و مملو از ربات‌ها جا زده که نه تنها به مذاق کاربران عادی و منتقدین خوش آمده، بلکه دنیایی تازه را در برابر ماد سازها قرار داده است. شما می‌توانید از امروز بازی Stray را در قالب آرام‌ترین و البته تنبل‌ترین گربه دنیا یعنی گارفیلد (Garfield) تجربه کنید.

ماد سازی با نام کریس روبینو (Chris Rubino) به تازگی مادی ساخته که گربه دوست داشتنی بازی Stray را با گربه دوست داشتنی دیگری یعنی گارفیلد جایگزین می‌کند و بهترین نکته این ماد، گونه‌های گرد و حال خسته گارفیلد است! اما این تمام ماد است. شما علاوه بر گارفیلد نه لازانیا دریافت می‌کنید، نه ادی (Odie) وجود دارد تا شما را تر و خشک کند. اما حضور گارفیلد در این بازی برای عاشقان این گربه دوست داشتنی، آن هم در دنیای زیبای بازی Stray یک نعمت است. البته شکی نیست که در همان اوایل بازی Stray، گارفیلد ماجرای ما بیش از آن چیزی که فکرش را می‌کرد به دردسر میافتد که البته همین موضوع داستان ما را جذاب می‌کند. باز هم باید به این نکته اشاره داشت که بهترین قسمت این ماد، قیافه خسته و دوست داشتنی گارفیلد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا