بازی ویدئویی

پرک Dead Silence در Call of Duty Modern Warfare 2 خبر ساز شد!

تغییرات اعمال شده در بازی مدرن وارفر ۲ بسیار زیاد بوده که سبب رویش نظرات مثبت و منفی بسیاری شده‌اند. پرک Dead Silence در Call of Duty Modern Warfare 2 و به طور کلی پرک‌ها بیشترین نظرات را جلب کرده‌اند که در ادامه نگاهی به نظر توسعه دهندگان در این باره خواهیم داشت.

پس از عرضه نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) لازم دانست برخی توضیحات را درباره تصمیمات خود در گیم پلی بازی، از جمله نحوه استفاده از پرک Dead Silence ارائه دهد. طی نسخه بتای بازی و تجربه آن توسط میلیون‌ها کاربر، آن‌ها انتقادات بسیاری از بازی داشتند که اینفینیتی وارد قصد دارد با توجه به آن‌ها، تغییراتی را در بازی پیش از انتشار نسخه نهایی اعمل کند.

همانطور که اشاره شد انتقادات بسیاری به این بازی وارد بود و البته برخی تغییرات بسیار عالی و دلنشین بودند که کاربران از آن‌ها تقدیر کردند. از جمله آن‌ها می‌توان به بخش Gunsmith 2.0، گان پلی بازی و نقشه‌های بازی اشاره داشت که البته این بخش‌ها نیز مشکلاتی در خود داشتند که باید برطرف شوند. یکی از بخش‌هایی که به شدت نیازمند تغییرات است، صدای پای دشمنان بوده که بسیار در بازی‌های شوتر اهمیت دارد و تیم اینفینیتی وارد خود نیز از مشکلات آن آگاه بوده و اعلام کرد که در آینده نزدیک شاهد تغییراتی در آن خواهیم بود. اما متاسفانه یا خوشبختانه، بخش‌هایی وجود داشته که کاربران باور دارند نیازمند تغییرات بوده و در سوی دیگر توسعه دهندگان باور دارند که نباید در آن‌ها دست برد!

یکی از این بخش‌های مهم، نحوه استفاده از پرک‌ها بود که نظرات منفی و البته مثبت بسیاری به همراه داشت. با این حال توسعه دهندگان به این باور رسیده‌اند که نحوه مدیریت پرک‌ها بدون مشکل بوده و به طراحی خود باور دارند. از سوی دیگر آن‌ها باور دارند سیستم طراحی شده برای پرک‌ها در بازی سبب تغییرات در قرار گیری کاربران روبه روی یکدیگر می‌شود.

بسیاری از کاربران باور دارند که حرکت تمام مدت بدون صدای پا به لطف پرک Dead Silence مانند گذشته اشتباه بوده و می‌تواند سبب مشکلاتی بزرگ شود. حال که پرک Dead Silence در قالب Field Upgrade ظاهر شده، کاربران بسیار راضی هستند و نه تنها باید آن را به صورت دستی فعال کرد، بلکه نمی‌توان تمام مدت از آن بهره برد. به باور اینفینیتی وارد اگر پرک Dead Silence مانند گذشته برای همیشه فعال می‌ماند، بسیار قوی می‌شد که چنین نظری، دقیقا نظر اکثریت کاربران است.

تغییرات اعمال شده در پرک Dead Silence در کنار آزادی عمل به کاربران، حریفان آن‌ها را برای رویارویی با اشخاصی که از Dead Silence‌ استفاده می‌کنند آماده می‌کند. این موضوع باعث می‌شود درگیری و عصبانیت خارج از بازی میان کاربران کاهش یابد. در کنار این موضوع، باید اشاره داشت که ما شاهد هیچ تغییراتی در مینی مپ (Mini-Map) بازی نخواهیم بود که بدون شک نتیجه در اعتراض دوباره کاربران خواهد داشت.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی انتشار خواهد یافت. نظر شما درباره پرک Dead Silence در Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا شما با تغییرات اعمال شده در آن موافق هستید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا