بازی ویدئویی

پروژه Assassin’s Creed Infinity مولتی پلیر را به این سری بازی باز می‌گرداند

پروژه Assassin’s Creed Infinity به نظر بهترین روش پیشرفت این دنیای دوست داشتنی است. طبق اطلاعات به دست آمده از مراسم شب گذشته یوبیسافت و شایعات انتشار یافته، پروژه Assassin’s Creed Infinity بخش آنلاین چند نفره را به این سری بازی باز می‌گرداند.

در حالی که اخبار رسمی و شایعات مربوط به سری بازی Assassin’s Creed فضای اینترنت را پر کرده و تمام چشم‌ها منتظر رونمایی هر چه بیشتر از بازی Assassin’s Creed Mirage هستند، گمان می‌رود که اخبار جذاب‌تری از این سری بازی به زودی انتشار یابد که بدون شک طرفداران بازی‌های آنلاین چند نفره را خوشحال خواهد کرد!

در حالی که مدت زمان زیادی است که شایعات قابل اعتمادی حول محور بازی لایو سرویس Assassin’s Creed Infinity به انتشار می‌رسند، شب گذشته تیم یوبیسافت طی جدیدترین مراسم Ubisoft Forward خود این بازی را با اطلاعات بیشتر معرفی کرد و نگاهی به کلیات آن داشت. بر خلاف بازی Assassin’s Creed Mirage که به کامل‌ترین و بهترین شکل در این مراسم رخ نمایی کرد، تیم یوبیسافت معرفی اجمالی از بازی Assassin’s Creed Infinity داشت و چندان به جزئیات این پروژه به نظر عظیم نپرداخت.

با تمام این اوصاف، ما باور داریم که این بازی همه طرفداران را متعجب خواهد کرد و طبق شنیده‌ها، این بازی آینده سری بازی اساسینز کرید را به لطف افزودن بخش آنلاین بسیار کامل و جامع تامین خواهد کرد. یکی از تهیه کنندگان یوبیسافت، آقای مارکس الکسیس کوت (Marc-Alexis Cote) تضمینی برای افزودن بخش آنلاین چند نفره به بازی Assassin’s Creed Infinity نداد، اما اشارات معنا دار او، ما را از این رخداد تقریبا مطمئن کرد! آقای کوت طی مراسم گفت:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا