بازی ویدئویی

ویژگی جدید Need for Speed Unbound شما را شیفته این بازی می‌کند!

سری بازی نید فور اسپید و بیش از همه نسخه اخیر این بازی ویژگی در خود داشته که شما را مجنون خود می‌کند. ویژگی Need for Speed Unbound در کنار طراحی زیبا، شیوه نگهداری از ماشین‌ها است که شما را عاشق خود می‌کند.

طی یک هفته اخیر، بازی Need for Speed Unbound موفق شده بسیاری از افرادی که سال‌ها از بازی‌های سبک ریسینگ و به خصوص سری بازی نید فور اسپید فاصله گرفته بودند را جذب خود کند. به باور ما، بخشی قابل توجه از این موضوع را مدیون طراحی هنری خلاقانه و بی نظیر خود است که عناصر دنیاهای کارتونی را به زیباترین شکل ممکن با دنیای واقعی تلفیق کرده است.

اما این تنها موضوعی نیست که کاربران را جذب کرده و دیگر موضوع مهمی که باعث شده کاربران با این بازی ارتباط برقرار کرده و برای مدتی طولانی به تجربه این بازی بپردازند، شیوه مدیریت ماشین‌ها و نحوه نگهداری از آن‌ها است. سال‌های بسیاری بود که ما شاهد چنین ویژگی در بازی‌های ماشین سواری نبودیم و افزودن این ویژگی دوست داشتنی باعث شده ماشین‌های شما در نید فور اسپید آنباند تبدیل به عزیزان شما شوند.

شما در ابتدای بازی همه چیز را از دست داده و کاملا دست خالی می‌مانید! اما به سرعت به مسابقات زیر زمینی برگشته و برای کسب پول آغاز به مسابقه در ماشینی که پول آن را از مدیر خود دریافت کرده‌اید، می‌کنید. در ابتدای بازی همانگونه که انتظار می‌رفت، ماشین‌های پر سرعتی در اختیار شما نبوده و مسابقه دادن با آن‌ها برای شما سخت و بیش از آن غم انگیز است. سری بازی نید فور اسپید شما را مانند سری بازی فورتزا به سرعت سوار بر لامبورگینی و فراری نکرده و به معنای واقعی باید برای به دست آوردن ماشین‌های بالا رده تلاش کنید.

اما بازی Need for Speed Unbound به نحوی طراحی شده که شما عاشق همه ماشین‌های پایین رده خود شوید. شما پس از ساعت‌ها تجربه بازی ممکن است به رده اول مسابقات نرسید و حریفان شما با ماشین‌های پر سرعت از سد شما گذشته و شما را در جایگاه‌های پایین‌تر رها می‌کنند. در سوی دیگر، مسابقات دریفت نیز طاقت فرسا بوده و نیازمند تلاشی بی سابقه هستند!

سختی مسابقات در آنباند چگونه شما را عاشق ماشین خود می‌کند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا