بازی ویدئویی

ویندوز 11 را روی کنسول دستی استیم دک تجربه کنید

قابلیت نصب ویندوز 11 بالاخره پس از یک ماه انتظار، هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است که کنسول دستی استیم دک را خریداری کرده‌اند.

طی سال‌های گذشته، شاهد تلاش‌های شرکت ولو (Valve) برای ارائه یک سخت‌افزار جدید بوده‌ایم که البته هیچکدام به ثمر نرسیده و توسط کاربران پذیرفته نشده بودند. با این وجود، جدیدترین تلاش این شرکت برای جلب نظر کاربران، اینبار واقعا جالب به نظر می‌رسد! یک کنسول دستی که قابلیت آن چیزی بسیار فراتر از اجرای بازی‌های ساده و معمولی است و می‌توان حتی روی آن ویندوز نصب کرد!

بدون شک استیم دک هنگام معرفی در سال گذشته، با همین قابلیت توانست ثابت کند که قصد دارد تا سبک تازه‌ای را وارد بازار رقابت کنسول‌های بازی کند و به عبارتی برای نینتندو سوییچ یک خط و نشان پر رنگ کشید. این در حالی بود که چند ماه پیش وقتی این کنسول دستی در اختیار کاربران قرار گرفت، عملا افراد نمی‌توانستند که روی آن ویندوز نصب کنند تا به فروشگاه‌هایی بیشتر از استیم (مانند اپیک گیمز با نصب دستی بازی‌ها) دسترسی داشته باشند. اما حال حدودا یک ماه می‌شود که ویژگی نصب ویندوز برای کنسول دستی استیم دک فعال شده و حال نیز قابلیت اجرای ویندوز 11 که بسیاری از مشکلات و باگ‌ها را حل می‌کند نیز به آن اضافه شده است!

نصب ویندوز 11 روی کنسول دستی استیم دک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا