بازی ویدئویی

ویدیو جدید Modern Warfare 2 صداگذاری حرفه‌ای بازی را نشان می‌دهد!

صداگذاری باز‌ی‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌‌هایی است که به هیجان گیم پلی اضافه می‌کند. با این حال در ویدیو جدید Modern Warfare 2 می‌توانید شاهد مراحل حرفه‌ای صداگذاری سلاح و تانک‌ها برای این بازی مورد انتظار باشید!

در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی، مسئله صدا و موسیقی متن در لحظات مختلف، یکی از مهم‌ترین رکن‌هایی است که معمولا کارگردان‌های حرفه‌ای مانند کریستوفر نولان (Christopher Nolan) از آن نهایت استفاده را می‌کنند تا از تمامی پتانسیل اثر استفاده شود. این در حالی است که صداگذاری در باز‌ی‌های ویدیویی، مراحل فوق‌العاده متفاوت و به مراتب پیچیده‌تری دارد که کار را برای تیم سازنده بسیار دشوار خواهد کرد.

برای مثال، شما در یک فیلم سینمایی می‌دانید که قصد فیلمبرداری از کدام صحنه را دارید و همچنین اینکه چه صدایی در آن محیط پخش خواهد شد. اما در بازی، هرگز چنین چیزی مشخص نیست و عملا بازیکن آزاد است تا کارهای بسیاری را داخل نقشه بازی انجام بدهد؛ طوری که شاید به سراغ یک دیوار کاغذی رفت و آن را با چاقو زد! در این صحنه نیاز است تا اگر یک دیوار کاغذی داخل بازی قرار داده شده، حتما صدای آن نیز در صورت چاقو خوردن روی آن گذاشته شود. همین موضوع دشواری اصلی برای صداگذاری در بازی خواهد بود، اما مهم‌تر از آن برای یک عنوان در سبک شوتر، طبیعی بودن صدای اسلحه خواهد بود؛ کاری که تیم استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به کمک تیم خلاق خود برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به نحو احسن انجام داده‌اند.

صداگذاری حرفه‌ای در ویدیو جدید Modern Warfare 2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا