بازی ویدئویی

ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy طرفداران هری پاتر را سورپرایز کرد

WB Games با انتشار ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy طرفداران مجموعه هری پاتر (Harry Potter) را سورپرایز کرد؛ تریلری به سبک ASMR!

به تازگی تریلری از بازی مورد انتظار جهان هری پاتر منتشر شده است که طرفداران را همراه خود به دنیای جادوگری این مجموعه می‌برد، هر چند نکته جدید و قابل توجهی در این ویدیو مشاهده نمی‌شود اما دوستداران این مجموعه را بار دیگر به هیجان آورده است.

استودیو WB games ویدیویی جدید از محیط بازی Hogwarts Legacy منتشر کرده که در آن شاهد محیط هاگوارتز هستیم، اما اطلاعات قابل توجهی در آن وجود ندارد. این ویدیو از آن تریلر‌های مرسوم و همیشگی نیست بلکه ویدیویی در سبک ASMR است. ASMR کوتاه شده عبارت Autonomous Sensory Meridian Response است که در چند سال اخیر در یوتوب بسیار پرطرفدار شده؛ در این ویدیو‌ها بیشتر تمرکز بر صوت است. بنابراین توسعه دهندگان برای دیده شدن محصولاتشان از این سبک ویدیو‌ها استفاده می‌کنند.

مدت زمان ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy بیست دقیقه می‌باشد و در پس زمینه آن صدای باران در یک شب بهاری را می‌شنویم. مشخص نیست که این صدا از خود بازی برداشته شده باشد یا نه، اما احتمالا همینطور است.

در توضیحات ویدیو آمده که: «در یک غروب آرام بهاری باران در حال باریدن در Hogwarts Legacy است، وقت آن رسیده که در اطراف قلعه و Hogsmeade گشتی بزنیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا