بازی ویدئویی

وقتی سازنده Dying Light 2 از کاربران خواهش می‌کند که تا زمان عرضه رسمی آن را بازی نکنند!

پس از عرضه نسخه فیزیکی بازی، حال استودیو سازنده بازی Dying Light 2 رسما اعلام کرده است تا بهتر است فعلا بازیکنان از تجربه این عنوان صرف نظر کنند! حداقل تا زمانی نسخه رسمی در روز جمعه همین هفته لانچ می‌شود.

بازی Dying Light در سال ۲۰۱۵ یکی از موفق‌ترین‌هایی بود که بازیکنان را در یک امسفر جذاب و متفاوت از دنیای پر از زامبی قرار می‌داد. طوری که اینبار به جای حمله کردن به سر و کله زامبی‌ها و نابود کردن همه با سلاح مختلف و همچنین جادو و Ray Gun، بالاخره بازیکنان مجبور می‌شدند تا کمی هم از دست این مرده‌های متحرک فرا کنند!

با این وجود چند سال بعد شاهد معرفی بازی Dying Light 2: Stay Human بودیم؛ عنوانی که عملا می‌تواند این سبک جذاب را ارتقا داده و راه درست را ادامه دهد. به هر حال بسیاری از آثار دنباله هستند که عملا خراب می‌کنند و هرگز به پای عنوان اول نمی‌رسند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که در تریلرهای گیم پلی بازی Dying Light 2 ما صحنه‌های برتر و خوبی را مشاهده کرده‌ایم که باعث می‌شوند تا به آن خیلی هم امیدوار باشیم!

ترکیبی از پارکور و محیط پر از زامبی؟ حتما! این ایده را به خوبی تیم سازنده در بازی Dying Light 2 به نمایش گذاشته‌اند. اما ظاهرا آن‌‌ها نمی‌خواهند خیلی هم زود بازیکنان به این عنوان جدید دسترسی داشته باشند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا