بازی ویدئویی

هیدئو کوجیما به برخی شایعات بازی جدید کوجیما پروداکشنر مهر تایید زد

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به تازگی طی پیامی رمز آلود به بازی جدید در دست توسعه خود اشاره کرد. طبق اخبار و شایعات بازی جدید کوجیما، دنباله بازی محبوب Death Stranding در دست توسعه است. خلاقیت کوجیما حتی در پیام‌های او نیز دیده می‌شود!

طرفداران سری بازی Metal Gear Solid، بازی Death Stranding و به طور کلی هیدئو کوجیما، طی سال‌های اخیر به پیام‌های اسرار آمیز این کارگردان دوست داشتنی عادت کرده‌اند و آن‌ها به تازگی در صفحه توییتر او، با پیام رمز آلودی دیگر روبه رو شدند. پیام جدید کوجیما به نحوی به تمام شایعات انتشار یافته مبنی بر در دست توسعه بودن دنباله Death Stranding مهر تایید می‌زند!

عنوان بعدی استودیو موجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در کنار پروژه Overdose که با همکاری ایکس باکس در دست توسعه است، مدت زمان بسیار زیادی است که در صف اول شایعات قرار دارد. علاوه بر آن، کوجیما اعلام کرد که یک عنوان واقعیت مجازی در مراسم توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) معرفی خواهد کرد. با وجود به تمام این اطلاعات، تنها محتوای رسمی دریافت شده توسط کاربران، سایه شخصیتی است که به شدت شبیه ال فنینگ (Elle Fanning) بازیگر آمریکایی است که به گمان بسیاری، شاهد او در نسخه بعدی Death Stranding خواهیم بود.

برخی دیگر از شایعات، خبر از در دست توسعه بودن بازی دیگری توسط کوجیما برای گوگل استادیا می‌دهد که به نظر لغو شده است. لغو شدن این بازی بسیاری را به این باور رساند که بازی بعدی کوجیما یک عنوان انحصاری برای پلی استیشن و به احتمال زیاد دنباله Death Stranding خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا