بازی ویدئویی

هر آنچه از قهرمان فصل سیزده بازی Apex Legends می‌دانیم

انتظارات به پایان می‌رسد و بازی Apex: Legends به نظر بالاخره شاهد حضور شخصیتی‌ خواهد بود که فصل‌هاست منتظرش هستیم. اطلاعات جدید منتشر شده از بازی Apex: Legends نوید فصلی جذاب را می‌دهند.

پس از انتشار برخی اطلاعات مربوط به تغییرات نقشه Storm Point در فصل سیزدهم بازی Apex: Legends، استودیو ریسپاون به نحوی از حضور شخصیت Newcastle در فصل سیزدهم این بازی نیز پرده برداری کرد. شما می‌توانید این اطلاعات بسیار محدود را با ورود به حالت Control در بازی Apex: Legends که تنها تا روز ۱۲ آوریل، برابر با ۲۳ فروردین ماه در دسترس خواهد بود مشاهده کنید. شما با در صفحه بارگزاری حالت Control نوشته‌ای هولوگرافیک را با مضمون The Wait is Over, he’s here! (انتظار به پایان رسید، او اینجاست!) مشاهده می‌کنید. در کنار این پیام، ما شاهد شخصیتی با لباس زرهی که تصویرش سیاه شده هستیم.

شخصیت نیوکاسل (Newcastle) اولین مرتبه با ورود شخصیت رونانت (Revenant) در فصل چهارم به بازی Apex: Legends‌ معرفی شد. پس از ورود رونانت به بازی Apex: Legends، طراحان و توسعه دهندگان بازی به دنبال راهی برای جلوگیری از قدرت بسیار زیاد او بودند و در پایان با ایده شخصیتی با نام نیوکاسل پیش آمده و هدفشان جایگزینی او با شخصیتی به نام Forge بود که هنوز وارد این بازی نشده است.

متاسفانه در این میان مشکلات بسیاری رخ داد که باعث حضور نیافتن هر دو شخصیت در بازی Apex: Legends شد و همین موضوع صبر کاربران و طرفداران را کاهش داده است. حال ما گمان داریم که صفحه بارگزاری حالت Control به این شخصیت جدید اشاره داشته و اینگونه به نظر می‌رسد که باید شاهد حضور Newcastle پس از نه فصل تاخیر باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا