بازی ویدئویی

هجوم هواداران برای پیش خرید نسخه Jotnar بازی God of War Ragnarok

شواهد امر گویای این موضوع است که فرصت پیش خرید نسخه Jotnar بازی God of War Ragnarok در فروشگاه‌های اینترنتی در کمتر از ۱۰ دقیقه به پایان رسید.

بدون هیچ شک و تردیدی، گاو آو وار رگناروک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری سونی در نسل نهم به شمار می‌رود که کمتر از چهار ماه به انتشار آن باقی مانده است. داستان بازی دنباله نسخه پیشین را روایت می‌کند و این بار کریتوس و پسرش، آترئوس، به ناچار باید با ازگارد مبارزه کنند. اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چند روز پیش استودیو آمریکایی سانتا مونیکا (Santa Monica) با نمایش یک تیزر مهیج، از نسخه‌های مختلف بازی پرده برداشت.

بر این اساس، گاو آو وار رگناروک در مجموع دارای چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر می‌شود. نسخه دیجیتال دیلاکس شامل بازی اصلی، زره دارک دیل برای کریتوس و آترئوس، پوسته دارک دیل برای بلید و تبر معروف، آلبوم دیجیتالی موسیقی متن بازی به همراه آرت بوک دیجیتالی بازی و چند آواتار برای پروفایل حساب کاربری پلی استیشن و یک تم مخصوص برای کنسول پلی استیشن 4 می‌شود.

اما هواداران پروپاقرص سری خدای جنگ که قصد خرید نسخه فیزیکی بازی را دارند، می‌توانند از میان نسخه کالکتور و جاتنر، یکی را انتخاب کنند. از بین این دو، نسخه کالکتور قیمت کمتری دارد که شامل بازی اصلی، آیتم‌های حاضر در نسخه دیجیتال دیلاکس، جعبه با پوسته Knowledge Keeper، استیل بوک بازی با طرح خرس و گرگ، دو مجسمه کوچک از دو قلوهای وانیر، ست تاس‌های دورف‌ها و چکش میولنیر می‌شود.

گران‌قیمت‌ترین نسخه از گاو آو وار رگناروک، نسخه Jontar نام دارد که تا ساعاتی پیش در خرده‌فروشان سراسر جهان قابل پیش خرید بود. این نسخه شامل موارد زیر می‌شود:

  • بازی اصلی God of War Ragnarok
  • آیتم‌های حاضر در نسخه‌ کالکتور
  • سه سنجاق با طرح‌های شاهین، خرس و گرگ
  • صفحه وینیل ۷ اینچی حاوی موسیقی متن بازی
  • حلقه افسانه‌ای Draupnir
  • نقشه پارچه‌ای Yggdrasil

گزارش‌ها نشان می‌دهد که با شروع پیش خرید بازی، موجودی نسخه مزبور در کمتر از ۱۰ دقیقه در اغلب فروشگاه‌ها به خصوص در خرده‌فروشان ایالات متحده آمریکا به پایان رسید. البته، همان‌طور که انتظار می‌رفت، عده‌ای از سودجویان که موفق به پیش خرید بازی شده‌اند، این نسخه را با قیمت‌های کذایی همچون ۱۰۰۰ پوند انگلیس (معادل ۱۱۸۰ دلار) در فروشگاه‌های اینترنتی به فروش می‌رسانند؛ قیمت‌هایی که بدون شک منطقی و قابل توجیه نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا