بازی ویدئویی

نیل دراکمن از بازی چندنفره The Last of Us می‌گوید

آقای نیل دراکمن در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود از بازی چندنفره The Last of Us و توسعه‌ی این پروژه جاه‌طلبانه سخن گفت.

بدون هیچ شک و تردیدی، بازی چندنفره لست آو آس یکی از بزرگ‌ترین عناوین حاضر در مراسم سامر گیم فست بود. عنوانی که بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت به طور رسمی توسط استودیو سرشناس ناتی داگ معرفی شد. در واقع، پیش از رونمایی از بازی، هواداران گمان داشتند که تیم توسعه‌دهنده صرفا روی ساخت یک حالت مولتی‌پلیر برای نسخه‌ی دوم لست آو آس فعالیت می‌کند و این بخش به نوعی حالت بهبود و گسترش‌یافته Factions خواهد بود.

با این حال، آقای نیل دراکمن، کارگردان سری آخرین ما، در جریان رونمایی از بازی رسما اعلام کرد که  این عنوان یک بازی جداگانه و بزرگ از سوی استودیو ناتی داگ برشمرده می‌شود که حتی خط داستانی و شخصیت‌های منحصر به فرد خود را دارد و حوادث آن در شهر دیگری از کشور ایالت متحده آمریکا جریان خواهد داشت. از طرفی، جالب‌تر اینکه این عنوان از نظر بزرگی و جزئیات تفاوت خاصی با دیگر آثار تک‌نفره و داستانی ناتی داگ ندارد.

با این حال، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در جریان رویداد سامر گیم فست تریلری از بازی چندنفره The Last of Us به اشتراک نگذاشت و هنوز جزئیات چندان زیادی در خصوص آن در دسترس نیست. در همین حین، مدتی قبل آقای نیل دراکمن در وب‌سایت رسمی استودیو ناتی داگ اذعان داشت که محبوبیت بخش داستانی و چندنفره سری آخرین ما موضوع قابل انکاری نیست و طرفداران مجموعه چند سالی است که روی گسترش آن بحث می‌کنند.

از این رو، تیم سازنده به‌جای بهبود و گسترش بخش Factions، به سراغ خلق یک بازی آنلاین کاملا جدید از The Last of Us رفته تا با روایت داستان شخصیت‌های جدید در محیطی متفاوت، بار دیگر هواداران را ذوق‌زده کند. در ادامه، او اعلام کرد که استودیو ناتی داگ برای توسعه یک بازی بی‌نقص و بزرگ به طور مداوم در حال گسترش است و در سال آینده میلادی جزئیات بیشتری از این عنوان جاه‌طلب منتشر خواهد شد.

آقای نیل دراکمن در این زمینه توضیح می‌دهد:

برهیچکس پوشیده و پنهان نیست که بسیاری از شما نه تنها به داستان‌های سری لست آو آس علاقه دارید، بلکه  علاقه دارید، بلکه از تجربه‌ی بخش چندنفره‌ Factions نیز لذت می‌برید. تقریبا از یک دهه‌ی پیش که این بخش راهی بازار شد، هواداران همچنان درباره گسترش آن بحث و گفت‌وگو می‌کنند. حال اعلام می‌کنیم که ما یک بازی بزرگ و جداگانه می‌سازیم و این عنوان فراتر از یک حالت خواهد بود.

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اولین تصویر هنری و مفهومی از بازی چندنفره و آنلاین خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم. به معنای واقعی کلمه، این یک پروژه جاه‌طلبانه است. ما به طرز قابل توجهی استودیو بازی‌سازی ناتی داگ را گسترش می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این بازی تمام معیارهای هواداران سری لست آو آس و استودیو ما را برآورده خواهد کرد.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا