بازی ویدئویی

نگاهی به زمان انتشار احتمالی بازی‌های RDR 3 و GTA 6

استودیو راکستار مدت زمان زیادی‌ست که طرفداران فرنچایزهای محبوب خود را تشنه نگه داشته و به نظر به این زودی شاهد انتشار اخبار رسمی از بازی RDR 3 و GTA 6 نخواهیم بود!

نسخه سوم سری بازی Red Dead Redemption فاصله بسیار زیادی تا حقیقی شدن داشته و بدون شک هیچکس انتظار انتشار آن در آینده نزدیک را ندارد. طبق بسیاری از شایعات منتشر شده، عنوان بعدی استودیو موفق راکستار، بازی GTA 6 خواهد بود که البته این بازی نیز در آینده نزدیک منتشر نخواهد شد و با این عنوان، درست مانند Red Dead Redemption 3 فاصله زیادی داریم. در سوی دیگر بسیاری معتقدند که بازی Red Dead Redemption 3 پیش از پایان نسل نهم منتشر خواهد شد که احتمال آن بسیار پایین است. همانطور که می‌دانید، بازی Red Dead Redemption 2 با اختلاف هشت سال از نسخه ابتدایی به انتشار رسید که فاصله زمانی بسیار طولانی بوده و انتظار می‌رود که فاصله زمانی انتشار نسخه دوم و سوم این سری بازی محبوب از هشت سال نیز بیشتر باشد!

طبق گزارشات اخیر یکی از فعالان معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی یعنی AccountNGT که سابقه درخشانی در انتشار اطلاعات Star Wars Eclipse و البته GTA Online دارد، بازی GTA 6 تنها بازی استودیو راکستار طی نسل نهم خواهد بود و برای تجربه نسخه سوم سری بازی Red Dead Redemption باید منتظر نسل دهم کنسول‌ها باشیم.

البته طبق اخبار پیشین و با توجه به بازه زمانی انتشار احتمالی بازی GTA 6، ما یک عنوان دیگر از طرف استودیو راکستار طی نسل نهم دریافت خواهیم کرد. البته احتمال دریافت یک عنوان دیگر به جز GTA 6 بسیار کم است و شاید تنها چیزی که بتواند این احتمال را افزایش دهد، طولانی‌تر شدن نسل نهم به لطف پاندمی ویروس کووید-۱۹ باشد. البته این احتمال را نباید نادیده گرفت که شاید عنوان RDR 3 بازی بعد از GTA 6 از طرف راکستار نباشد و با فرنچایزی به غیر از این دو روبه‌رو شویم!

لازم به ذکر است که تمام مطالب این خبر در حد شایعه بوده و به هیچ عنوان نباید آن‌ها را به چشم حقیقت و اخبار رسمی دید. تابدین لحظه استودیو راکستار هیچگونه خبر رسمی مبنی بر انتشار GTA 6، RDR 3 یا هر بازی دیگر منتشر نکرده و البته انتظار نداریم در آینده نزدیک با خبری با این مضمون روبه‌رو شویم. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید طی چه سال‌هایی بازی‌های GTA 6 و RDR 3 منتشر خواهند شد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا