بازی ویدئویی

نگاهی به تغییرات Call of Duty Modern Warfare 2 پس از انتشار نسخه بتا

نسخه بتای کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ با استقبال بی نظیر کاربران روبه رو شد و به گفته اکتیویژن بلیزارد نسخه بتای این بازی، بهترین بتای تاریخ کالاف دیوتی از لحاظ استقبال بوده است. با تمام این‌ها، توسعه دهندگان قصد اعمال تغییرات Call of Duty Modern Warfare 2 دارند که می‌توانند جذاب باشند!

اگر خبرهای اخیر مربوط به بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ را دنبال کرده باشید، می‌دانید که طی دو هفته اخیر نسخه بتای این بازی ابتدا برای کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و سپس برای کاربران ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار رسید و ما شاهد استقبالی بی نظیر توسط کاربران از آن بودیم. همانطور که از نام این نسخه از بازی مشخص است، توسعه دهندگان قصد دارند با پشتیبانی کاربران تغییراتی را در نسخه نهایی بازی انجام دهند تا کاربران بیشتری را از محصول نهایی خود راضی کنند.

برخی از مشکلاتی که کاربران به طور مداوم به آن‌ها اشاره داشتند صدای پای درون بازی و همچنین مشکلاتی در دید دوربین بازی بودند. اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اعلام کرد که از هر دو مشکل اساسی مطلع بوده و در کنار آن‌ها، بسیاری تغییرات ریز و درشت دیگر را در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 اعمال خواهد کرد.

اینفینیتی وارد اعلام کرد که به گفته کاربران، صدای پای درون بازی در هفته دوم بتا به شدت بهبود یافته، با این حال مشکلات کوچک دیگری در این بخش وجود داشته که باید رفع شوند تا عدالت در میان کاربران برقرار شود. مشکلات دید دوربین کاربران یکی از مشکلاتی بود که در هر دو هفته از نسخه بتا دیده شد و این در حالی است که تغییراتی در آن، طی هفته دوم صورت گرفته بود. اینفینیتی وارد اعلام کرد که از این مشکل نیز به طور کامل مطلع بوده و در صدد رفع کردن آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا