بازی ویدئویی

نگاهی به تغییرات ظاهری هدست واقعی مجازی PSVR2 نسبت به PSVR

در حدود شش سال از عرضه هدست واقعی مجازی پلی استیشن گذشته و طی این مدت ما شاهد انتشار بازی‌های بسیار تاثیر گذار و مهمی برای آن بودیم. حال که به تازگی هدست PlayStation VR2 معرفی شده، قصد داریم نگاهی به تغییرات این هدست نسبت به نسل پیشین خود داشته باشیم.

هدست PSVR2 در زمان معرفی طرفداران بسیاری را به وجد آورد و راه اندازی وبسایتی اختصاصی توسط سونی برای این هدست باعث شد ما نگاهی بهتر به این هدست داشته و بیش از پیش تشنه تجربه بازی‌های جدید با آن شویم. در کنار این وبسایت، بلاگ پلی استیشن طی آخرین پست خود سعی کرد توضیحاتی جامع درباره هدست واقعیت مجازی جدید خود ارائه دهد.

طراحی صیقلی و جذاب نسل پیشین هدست PSVR حفظ شده، با این حال در هدست PSVR2 شاهد به‌رورزسانی‌هایی هستیم که استفاده از آن را برای طرفداران بسیار آسان‌تر می‌کند. در سوی دیگر، در حالی که ویژگی‌های جدیدی به این هدست افزوده شده، اندازه‌های کلی آن کاهش یافته و وزن آن نیز کمتر شده است که فاکتوری بسیار مهم برای هدست‌های واقعیت مجازی محسوب شده و کارکرد آن را سهولت می‌بخشد. ما همچنین در هدست PSVR2 شاهد صفحه مدرجی هستیم که به شما اجازه تنظیم لنز را داده و به شما کمک می‌کند فاصله لنز را برای دیدی بهتر به شکل دلخواه تنظیم کنید. یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های سخت افزاری هدست PSVR2 افزوده شدن دریچه‌ای جدید برای پخش هرچه بهتر گرما و خنک نگه داشتن هدست است. این دریچه در حقیقت برای رفع مشکل بخار گرفتگی لنز که یکی از مهم‌ترین مشکلات هدست PSVR بود تعبیه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا