بازی ویدئویی

نگاهی به بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2

روز گذشته اینفینیتی وارد نگاهی عمیق به بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 داشت که تغییراتی عمده نسبت به نسخه‌های پیشین به خود دیده است. در ادامه نگاهی به تغییرات و گفته‌های توسعه دهندگان درباره این بخش خواهیم داشت.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی کالاف دیوتی طی سال‌های اخیر، بخش Gunsmith بوده که شما در آن می‌توانید سلاح‌های خود را به لطف افزونه‌های مختلف شخصی سازی کنید تا نتیجه بهتری در مبارزات بگیرید. روز گذشته توسعه دهندگان بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به تشریح بخش Gunsmith این بازی پرداختند که به نظر پیشرفت بسیار بزرگی نسبت به نسخه‌های پیشین داشته است. بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 با نام Gunsmith 2.0 شناخته می‌شود.

بخش گان اسمیت اولین بار در بازی Call of Duty Black Ops 3 دیده شد و پس از آن، تمام نسخه‌های کالاف دیوتی از این بخش بسیار مهم و البته سرگرم کننده بهره برده که به کاربران اجازه داده سلاح‌های خود را به شکل دلخواه شخصی سازی کنند. استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) باور دارد که ویژگی‌های جدید Gunsmith 2.0 شما را در روز ۶ آبان ماه، روز انتشار نسخه نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2، غافلگیر خواهند کرد.

در نسخه‌های پیشین سری بازی کالاف دیوتی، کاربران قادر به شخصی سازی تقریبا تمام اجزای سلاح خود از جمله قنداق، خشاب و لوله اصلی بودند و علاوه بر آن شما می‌توانستید به سلاح خود پرک اضافه کنید تا سلاح شما هر چه بیشتر به نحوه مبارزه شما نزدیک باشد. بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بخشی جدید با نام Receiver  را به ما معرفی می‌کند. این بخش به شما اجازه داده که پس از بازگشایی سطح‌هایی خاص از یک سلاح، بتوانید سلاح‌هایی از خانواده یکسان با سلاح اصلی خود را انتخاب کرده و جایگزین سلاح اولیه بکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا