بازی ویدئویی

نمرات بازی Horizon Forbidden West منتشر شدند

با فاصله تنها چهار روز تا انتشار بازی مورد انتظار Horizon Forbidden West، نمرات و نقدهای این بازی منتشر شدند تا ما نگاهی بهتر به دومین نسخه از سری بازی Horizon داشته و تصمیم گیری برای خریدن یا نخریدن این بازی برای ما آسان‌تر شود.

در حدود شش سال از عرضه نسخه اول سری بازی Horizon با نام Horizon Zero Dawn گذشته و تا به همین امروز این عنوان یکی از مورد قبول‌ترین عناوین انحصاری پلی استیشن برای طرفداران بوده که پس از عرضه در ویندوز محبوبیتی بیش از پیش به دست آورد. حال عنوان Forbidden West با داستانی تازه این مرتبه در غرب کشور آمریکا برگشته تا در کنار ستینگ منحصر به فرد خود داستانی تازه را برایمان روایت کند.

ما بار دیگر با الوی، شخصیت دوست داشتنی این سری بازی به دنبال رازهایی درباره گذشتگان خود و دلیل نابودی دنیایی مدرن می‌رویم، اما ما در این مسیر پر پیچ و خم تنها نیستیم. ماشین‌هایی عظیم الجثه که برخی از آن‌ها را برای اولین بار در این سری بازی مشاهده می‌کنیم در مسیر ما ظاهر می‌شوند. در این میان رویارویی با قبایل جدید، یکی دیگر از ارث‌های دنیای پیشرفته قدیم و آخرالزمانی حال است! زندگی و تمدنی که ما در گذشته می‌شناختیم رو به نابودی رفته و طبیعت با طوفان‌های مهیب و دیگر تردستی‌های خود تعداد کم انسان‌های باقی مانده را تهدید به مرگ می‌کند.

هدف ما چیست؟ یافتن دلیل نابودی تدریجی زندگی انسان‌ها. الوی و ما دست در دست به دنیای یافتن کوچک‌ترین سر نخ‌ها برای پیش گیری از این نابودی و به تعادل رساندن دنیای تازه خود هستیم. در مسیر با دوستانی قدیمی و دوستان و دشمنانی جدید روبه‌رو می‌شویم که به تلخی و شیرینی این ماجراجویی می‌افزاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا