بازی ویدئویی

نقشه Rebirth Island در وارزون موبایل منتشر خواهد شد

عکس‌ها و اطلاعات لو رفته معمولا اخبار خوشحال کننده‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهند. طبق عکس‌های انتشار یافته توسط افشاگری معتبر، ما باید منتظر نقشه Rebirth Island در وارزون موبایل در زمان انتشار نسخه کامل این بازی باشیم.

به تازگی عکس‌هایی از بازی نسخه جدید موبایلی سری بازی Call of Duty یعنی وارزون موبایل لو رفته که نقشه محبوب، معروف و البته کوچک‌تر وارزون یعنی نقشه Rebirth Island را در این بازی نمایش می‌دهند. در حالی که روزهای با شکوه بازی وارزون به پایان رسیده، بازی وارزون ۲.۰ جایگزین آن شده تا ما تجربه‌ای تازه و در عین حال آشنا را در اختیار داشته باشیم. در حالی که اکثریت کاربران از بازی وارزون ۲.۰ بی نهایت راضی بوده و علاقه شدیدی به آن پیدا کرده‌اند، درصد کمی از کاربران باور دارند نسخه ابتدایی وارزون بهتر بوده و دلتنگ آن شده‌اند. شاید نتوان در کنسول و رایانه شخصی این بازی را از نو تجربه کرد، اما روشی جدید برای تجربه آن به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

اگر تا به حال اطلاع نداشتید، بد نیست بدانید که نقشه اصلی بازی وارزون موبایل، نقشه محبوب وردانسک (Verdansk) بوده و حال به تازگی ما مطلع شدیم که احتمالا شاهد نقشه Rebirth Island نیز در این بازی باشیم!

بله درست خواندید، نقشه ریبرث آیلند، نقشه کوچک‌تر و محبوب بازی وارزون، طبق عکس‌های تازه لو رفته در بازی وارزون موبایل دیده خواهد شد. عکس انتشار یافته از این نقشه، در میانه بازی گرفته شده و گرافیک مربوط به این عکس، با گرافیک عکس‌های انتشار یافته از نقشه وردانسک یکسان است.

ناگفته نماند پیش‌تر نیز عکس‌هایی از این مپ در وارزون موبایل، البته در صفحه بارگزاری این بازی در نسخه آلفا به انتشار رسیده بود. در حال حاضر این نقشه در نسخه‌های آزمایشی بازی وجود ندارد، اما می‌توان اطمینان داشت این نقشه به زودی و پس از پایان مراحل توسعه، در دسترس ما قرار خواهد گرفت.

یکی از عکس‌های انتشار یافته از این نقشه، بخش گولاگ ریبرث آیلند را نشان داده که بار دیگر مهر تاییدی بر توسعه این نقشه است. در حال حاضر نقشه وردانسک در نسخه آزمایشی بازی وارزون موبایل قابل تجربه است، اما چه زمانی نقشه Rebirth Island در وارزون موبایل به انتشار می‌رسد؟

تاریخ انتشار نقشه Rebirth Island در وارزون موبایل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا