بازی ویدئویی

نقشه‌ای مشابه نقشه Rebirth Island برای وارزون ۲.۰ منتشر می‌شود

نقشه Rebirth Island در وارزون ۲.۰ می‌توانست ایده‌ای فوق العاده باشد، اما طبق شایعات اخیر توسعه دهندگان سری بازی کالاف دیوتی ایده‌ای حتی بهتر از ایده ما دارند. طبق اطلاعات تازه انتشار یافته نقشه‌ای مشابه نقشه Rebirth Island با نام Return به زودی وارد Call of Duty Warzone 2.0 خواهد شد.

در حدود یک ماه از انتشار بازی وارزون ۲.۰ گذشته و کاربران بسیاری را طی این مدت به خود جذب کرده است. در حالی که نسخه ابتدایی این بازی از نو و البته با امکانات کمتر آنلاین شده، کمتر کسی به سراغ آن رفته و اکثر کاربران به تجربه نسخه دوم پرداخته و از آن لذت می‌برند. اشاره شد که نسخه ابتدایی بازی با امکانات کمتری نسبت به گذشته از نو عرضه شده و از جمله امکانات حذف شده این بازی می‌توان به حذف تو نقشه‌های کوچک‌تر این عنوان یعنی Rebirth Island و Fortune’s Keep اشاره داشت. حال طی شایعاتی جدید اینگونه به نظر می‌رسد که ما شاهد بازگشت نسخه جدید Rebirth Island در وارزون ۲.۰ خواهیم بود.

به گزارش مجله معتبر Insider Gaming، به تازگی عکس‌هایی از نقشه‌ای با نام Return به معنای بازگشت در شبکه‌های اجتماعی به انتشار رسیده که شباهت بسیار زیادی به نقشه Rebirth Island دارد. این نقشه نه تنها از لحاظ ظاهری، بلکه از لحاظ اندازه نیز بسیار کوچک‌تر از نقشه اصلی بازی بوده و به اندازه نقشه Rebirth Island است و احتمالا شاهد حالت‌های Resurgence، Ground War و البته DMZ در آن خواهیم بود. در زمان انتشار این مطلب، خبر انتشار یافته توسط توسعه دهندگان تایید نشده است.

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا