بازی ویدئویی

نقدها و نمرات God of War Ragnarok منتشر شدند

ما کمتر از یک هفته تا انتشار جهانی بازی God of War Ragnarok فاصله داریم و از همین رو، نمرات این بازی در دسترس ما قرار گرفته‌اند. نمرات God of War Ragnarok خبر از عنوانی خیره کننده می‌دهند که می‌تواند به راحتی تبدیل به بهترین بازی سال شود!

استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) مسیری بیش از حد سخت پس از توسعه شاهکاری با نام God of War در سال ۲۰۱۸ داشت و این شاهکار انتظارات از نسخه بعدی خود را تا حدی که مغز شما را به درد می‌آورد بالا برد/ اما این استودیو با توسعه بازی God of War Ragnarok توانست تمام انتظارات را برآورده کرده و حتی چیزی فراتر از آن که انتظار داشتیم در اختیار ما کاربران قرار دهد.

استودیو سانتا مونیکا چندی پیش اعلام کرد که خط داستانی نورث سری بازی خدا جنگ می‌توانست به سادگی یک سه گانه باشد، اما آن‌ها تصمیم گرفتند که کاربران را به جنون نرسانده و این سری را در دو نسخه جای دهند. خوشبختانه تبدیل این سه گانه به دو گانه، سبب نخ نما شدن داستان و حذف کلیات و جزئیات بازی نشده و ما با شاهکاری تمام عیار در God of War Ragnarok روبه رو هستیم.

مهم نیست کدام جنبه بازی God of War Ragnarok را در نظر بگیرید، یافتن مشکلات در این بازی بسیار دشوار بوده و چه از نظر داستان و چه از نظر گیم پلی، راگناروک شما را راضی نگه می‌دارد. داستان بازی خدای جنگ راگناروک در حالی که دنباله مستقیم بازی خدای جنگ سال ۲۰۱۸ است، نیم نگاهی به خط داستانی یونان در این سری بازی دارد که جذابیت آن را دو چندان کرده است.

از سوی دیگر، شخصیت آترئوس (Atreus) که نقشی مهم در نسخه پیشین از این سری بازی را ایفا می‌کرد و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داد، حال بیش از پیش در برابر دیدگان ما قرار گرفته و ما بیشتز از نسخه پیشین شاهد حضور او هستیم. همانطور که از نام مطلب مشخص است، هدف ما در این مطلب پرداختن به نمرات و نقدهای بازی God of War Ragnarök توسط بزرگ‌ترین رسانه‌های جهان است تا شما بتوانید با دیدی بازتر به خرید یا نخریدن این بازی فکر کنید. گرچه به باور ما از دست دادن این بازی می‌تواند برای هر کسی شکستی بزرگ باشد!

نقدها و نمرات God of War Ragnarok

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا