بازی ویدئویی

نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy با قیمتی سرسام آور عرضه شد

استودیو آوالانچ (Avalanche Software) و شرکت برادران وارنر از کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy رونمایی کردند و قیمت سرسام آور آن هر کسی را در دنیای ویدیو گیم انگشت به دهان کرد! تصمیم عجیب برادران وارنر می‌تواند به ضرر آن‌ها تمام شود!

در حالی که طی سال‌های اخیر رسانه‌های دیجیتال به شکل شگفت انگیزی رشد داشته‌اند، نسخه‌های اختصاصی بازی‌های ویدیویی و فیلم‌ها کمتر وارد بازار دیجیتال شده و مثل گذشته به صورت فیزیکی عرضه می‌شوند که البته به نحوی دلیل خاص بودن آن‌ها همین موضوع است، اما اتفاقی که اخیرا رخ داده بسیاری را از خرید نسخه‌های خاص بازی‌ها پشیمان خواهد کرد!

بازی Hogwarts Legacy بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال‌های اخیر بوده و ما شک نداشتیم نسخه‌های خاص این بازی در آینده دور یا نزدیک توسط توسعه دهندگان عرضه خواهند شد. شرکت برادران وارنر به تازگی از نسخه Collector’s Edition بازی هاگوارتز لگاسی رونمایی کرده و این بسته جادویی برچسب قیمتی سرسام آور ۲۹۹ دلار را با خود یدک می‌کشد!

در حالی که نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy با قیمتی نجومی عرضه شد، تمام موجودی آن در کوتاه‌ترین زمانی که فکرش را می‌کنید به اتمام رسید و در زمان انتشار این مطلب، ما اطلاع نداریم که این نسخه از نو توسط توسعه دهندگان موجود خواهد شد یا خیر. افراد زیادی از فرصت کوتاه خریداری این بسته خاص استفاده کرده و پس از خرید آن با قیمت ۲۹۹ دلار، حال در صدد فروش آن در وبسایت‌هایی چون eBay با قیمتی بیش از قیمت اصلی این محصول هستند. شما اگر در همین لحظه برای خرید این محصول اقدام کنید، باید مبالغی بالغ بر ۶۰۰ دلار یعنی دو برابر قیمت اصلی را برای خرید کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy هزینه کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا