بازی ویدئویی

نسخه نهایی بازی هومییز به زودی عرضه می‌شود!

پس از حدود ۲ سال تلاش بی‌وقفه تیم استودیو سورنا گیمز، بالاخره نسخه نهایی بازی هومییز – Hoomeez قرار است تا در تابستان سال جاری، از طریق پلتفرم «گیم آپ» در دسترس کاربران قرار بگیرد.

ساخت و طراحی یک بازی ویدیویی دارای چالش‌های بسیاری است که متمایز و تازه بودن ایده آن شاید مهم‌ترین نکته‌ای باشد که هر سازنده‌ای باید برای افزایش کیفیت کار خود آن را رعایت کند. با این حال، تیم استودیو سورنا گیمز مدت‌هاست که روی عنوانی جدید و متفاوت به نام Hoomeez کار می‌کنند؛ اثری که سعی شده تا در آن افراد با هر سطحی از حرفه در بازی‌های ویدیویی، در محیطی دوستانه با همدیگر رقابت کنند و لحظاتی پر از لذت و خنده را تجربه کنند.

هومییز (Hoomeez) یک عنوان چندنفره بتل رویال است که دارای چندین حالت (Mode) مختلف خواهد بود. در حالت اصلی، بازیکنان باید در نقشه‌های مختلف بازی به جمع آوری سکه بپردازند و همچنین اجازه ندهند دیگر پلیرها از آن‌ها پیشی بگیرند. مپ‌های این بخش بزرگ و عموما به شکل مارپیچ‌های تو در تو طراحی شده‌اند تا تسلط بر هر نقشه هم به چالشی مهیج برای مخاطبان بازی تبدیل شود. هومییز در زمان لانچ دارای 20 مپ منحصر به فرد خواهد بود.

دیگر مد مهم بازی فوتبال است که در آن می‌توانید خنده‌دارترین مسابقه فوتبالی زندگی خود را تجربه کنید. در اینجا هیچ قانونی به جز گل زدن وجود ندارد و حتی می‌توانید برای برنده شدن رقبای خود را کتک بزنید!
هومییز نخستین عنوان بتل رویال ایرانی با پشتیبانی چند ساله است که هر فصل آن با تغییرات عمده همراه خواهد بود. همچنین سورنا گیمز در نظر دارد هر سه ماه یک بار مسیر تغییرات و محتوای آینده یا همان Roadmap خود را منتشر کرده و برنامه‌های بعدی تیم توسعه دهنده اعم از مپ‌های جدید ، آیتم‌های تازه و جوایز مختلف را با مخاطبان به اشتراک بگذارد.

حداقل مشخصات فنی لازم برای اجرای نسخه نهایی بازی هومییز

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا